J. Taylorui atlikta operacija © „Wolves“ nuotr.

Krepšininkui Ispanijoje buvo atlikta atroskopinė kelio operacija, dėl kurios jis negalės rungtyniauti bent keturias savaites.

Po vasaros sugrįžęs į Lietuvą J. Tayloras bandė ruoštis sezonui, tačiau tam trukdė nuolat jaučiami kelio skausmai. Atlikus tyrimus, skausmams panaikinti buvo taikomi įvairūs konservatyvūs gydymo metodai. Jie norimų rezultatų neatnešė, todėl buvo nuspręsta atlikti operaciją.

„Stengėmės išnaudoti visas galimas priemones, kad chirurginės intervencijos neprireiktų, tačiau reakcija į gydymą nebuvo tokia, kokios laukėme. Buvo nuspręsta nebegaišti laiko, paaukoti sezono startą ir žaidėjui atlikti operaciją tam, kad jis galėtų mums padėti svarbiausiose sezono kovose. Artimiausiu metu bus pradėta reabilitacija. Tikimės, kad ne už ilgo Jeffery galės pradėti treniruotis su komanda“, – situaciją komentavo komandos kineziterapeutė Gintarė Katkutė-Lackė.

Praėjusią žiemą prie „Wolves“ prisijungęs J. Tayloras per likusią sezono dalį rinko vidutinę 11,8 taško, 5,2 atkovoto kamuolio ir 2,8 rezultatyvaus perdavimo statistiką šalies čempionate.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos