Itin blankus Kalniečio pasirodymas pažymėtas „Lokomotiv“ pralaimėjimu © Pauliaus Žukausko nuotr.

Manto Kalniečio atstovaujama Maskvos „Lokomotiv-Kuban“ (2-3) patyrė trečiąją nesėkmę Europos taurėje.

Rusijos komanda 69:72 (12:14, 20:14, 25:18, 12:26) apmaudžiai pralaimėjo Bursos „Tofaš“ (3-2) komandai.

„Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai surengė puikų spurtą trečiajame kėlinyje, tačiau svečiai atsakė dar geresniu žaidimu ketvirtajame ketvirtyje – patys surinko 26 taškus, o varžovams leido įmesti tik 12.

Kalniečiui tai buvo itin prastos rungtynės – jis ant parketo praleido 22 minutes, tačiau liko be taškų (0/2 dvit., 0/1 trit.). Įžaidėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo Johnny O'Bryantas, surinkęs 18 taškų.

„Lokomotiv“: Johnny O’Bryantas 18, Samas Dekkeris 14 (7 tak. kam.), Willas Cumingsas 11 (5 rez. perd.), ..., Alanas Williamsas 6 (8 atk. kam.).

„Tofaš“: Tarikas Phillipas 15, Mattas Lojeski 14, Muhsinas Yasaras 11 (6 atk. kam.), Berkas Ugurlu 10, Devinas Williamsas 8 (12 atk. kam.).