Išvykstantį P. Motiejūną poste keičia P. Jankūnas

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje Eurolygos generaliniu direktoriumi praėjusią savaitę paskirtas Paulius Motiejūnas pristatė, jog Kauno „Žalgirio“ direktoriaus pareigose jį pakeis iki šiol direktoriaus pavaduotoju buvęs Paulius Jankūnas.

„Visą sportinę dalį perima Paulius Jankūnas, o visą „Žalgirį“, kaip krepšinio klubą, perima visi darbuotojai, kurie surems pečius ir toliau tęs savo darbus. Pasitraukęs iš vykdančiųjų pareigų, tikrai prižiūrėsiu, kad mes neišklystume iš kelio ir važiuotume toliau. Asmeniškai galvoju, kad organizacija tikrai toliau augs. Jeigu augs Eurolyga, tai augs ir „Žalgiris“. Šito nori ne tik „Žalgiris“, bet ir visi klubai“, – spaudos konferencijoje teigė P.Motiejūnas.

42-ejų P.Motiejūnas darbą Lietuvos čempionų komandoje pradėjo 2007 m. nuo komunikacijos direktoriaus pareigų, vėliau tapo generaliniu direktoriumi, o nuo 2013 m. yra klubo prezidentas ir savininkas.

P.Jankūnas „Žalgirio“ administracijoje pradėjo darbuotis 2022 m. vasarą, kai baigė žaidėjo karjerą.

„Nuotaikos geros, labai džiaugiuosi, bet kartu ir suprantu, kad atsakomybė yra didelė, – sakė naujuoju „Žalgirio“ vadovu tampantis P.Jankūnas. – Per pastaruosius metus „Žalgirio“ administracijoje išmokau daug iš P.Motiejūno, jis buvo tas žmogus, kuris praodė, kaip viskas veikia. Kaip ir minėjo, jis manęs vieno čia nepalieka. Tai yra visa „Žalgirio“ organizacija su visais departamentais ir tai yra žmonės, kurie puikiai supranta savo darbą, jį dirbo iki šiol ir pakėlė „Žalgirį“ į šiandieninį lygį. Jie toliau dirbs su mumis. Tiesiog aš prisijungiu į daugiau veiklų ir esu labai laimingas dėl to.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos