Istorine pergale pasidžiaugęs Ž. Urbonas: „Sunku surasti žodžių“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Utenos „Juventus“ sekmadienį savo sirgaliams įteikė didžiulę dovaną – pirmą kartą istorijoje namuose įveikė Kauno „Žalgirį“. Tai uteniškiai padarė įspūdingu stiliumi – ketvirtajame kėlinyje panaikino dviženklę varžovų persvarą ir Vaido Kariniausko tritaškiu paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę – 90:87.

Po mačo kalbėjęs „Juventus“ vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas iš pradžių džiaugsmingai sušuko, o tada ėmė dalintis mintimis apie daug emocijų atnešusią pergalę.

„Jeigu užliptum į keturiolikos aukštų pastatą, netyčia paslystum per pūgą ir kristum ant galvos, bet liktum gyvas – kažkas tokio asocijuojasi. Prieš rungtynes tiesiog klykiau jiems į ausis – mes turime pasiimti šitą pergalę, mes galime tai padaryti. Jaučiau savimi, kad galime nugalėti. Nenuvertinant „Žalgirio“, bet šiandien jaučiau, kad jis yra imamas. Žaidėme 3 prieš 3 stiliumi. Rungtynėse užsikabinome dėl gynybos. Labai gera“, – džiaugėsi Ž. Urbonas.

Kalbėdamas apie varžovus, jis nepamiršo, jog šie žaidė be dviejų itin svarbių krepšininkų, tačiau dėl šios priežasties nesumenkino savo auklėtinių pasiekimo.

„Jiems labai gerai, kad pataupė Grigonį ir Walkupą, nes jų laukia Eurolyga ir jie dar gali sau leisti pralaimėti ne vienerias rungtynes. „Žalgiris“ yra „Žalgiris“ – kaip devyngalvis slibinas, vieną galvą nukerti – trys išauga. Gera komanda ir linkiu jiems didžiausios sėkmės“, – sakė strategas.

Taip pat treneris džiaugėsi V. Kariniausko žaidimu. Anot jo, viduryje sezono komandą papildęs įžaidėjas vis dar gerina savo žaidimą.

„Taisom, koreguojam jo metimą, toks mūsų darbas. Jis tą puikiai daro, eina į priekį ir neblogai pataiko. Ačiū jam, jo galvai, jo tėvams, kad jį tokį sukūrė, nes jis buvo drąsus tą daryti, ne visus lydi sėkmė“, – auklėtinį gyrė uteniškių treneris.

Visgi Ž. Urbonas toli į priekį nežiūrėjo – kovoje dėl antrosios vietos dabar svarbiausia susitelkti artėjančioms rungtynėms.

„Mes dabar galvojame, kad sekančios rungtynės yra su „Šiauliais“. Jeigu pradėsi svaigti, atsistosi nežinia kur, o galvose prasidės betvarkė“, – artimiausią tikslą įvardino Ž. Urbonas.

Tuo tarpu „Žalgirio“ vairininkas Martinas Schilleris pernelyg neliūdėjo dėl pralaimėjimo, o pasitikėjimą jaunais žaidėjais paaiškino milžinišku krūviu, su kuriuo šiuo metu susiduria kauniečiai.

„Mums labai svarbu valdyti minutes ir kūnus, nes esame viduryje atkarpos, kurios metu sužaisime 7 rungtynes per 14 dienų. Tai mums buvo jau 37 rungtynės šį sezoną, todėl turime tvarkytis su krūviais“, – teigė M. Schilleris.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos