Gruodžio mėnesio viduryje Prienų „CBet“ klubą papildęs 29 metų 203 cm ūgio puolėjas Gilvydas Biruta palieka komandos gretas. Su krepšininku buvo sudaryta trumpalaikė sutartis, kuri baigėsi galioti sulig šių metų sausio mėnesio pabaiga.

G. Biruta Prienų miesto ekipos gretose spėjo sužaisti 9 mačus „Betsafe-LKL“ čempionate, per kuriuos aikštelėje vidutiniškai praleido po 15 minučių, pelnė po 6,1 taško, sugriebė po 2,9 kamuolio, atliko po 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 5,4 naudingumo balo.

„Nuoširdžiai dėkojame Gilvydui, jog atidavė visą save tiek rungtynių metu, tiek treniruotėse, taip padėdamas sustiprinti mūsų pajėgas po krepšiu, dėl traumos iškritus Egidijui Dimšai bei sparnus į Ispaniją pakėlusiam Regimantui Miniotui. Linkime Gilvydui sėkmės ateityje bei sakome ačiū už visą įdėtą darbą ir pastangas“, – teigė Prienų „CBet“ klubo direktorius Adomas Kubilius.

Į Prienų klubą G. Biruta atvyko iš Hertongenboso „Heroes“ klubo, rungtyniaujančio Olandijos čempionate, kuris dėl COVID-19 pandemijos buvo nutrauktas.