Išsamūs tyrimai Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjams atlikti su pasaulinio lygio įranga © "VS-Fitness" nuotr.

Lietuvos vyrų kepšinio rinktinė jau pradėjo pasiruošimą artėjančiam pasaulio krepšinio čempionatui Kinijoje, o prieš treniruočių stovyklos pradžią visiems krepšininkams jau antrą sezoną iš eilės atlikti išsamūs tyrimai VS-Fitness sporto ir sveikatingumo centre.

Didžiausiame ir moderniausiame Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centre krepšininkus pasitiko savo srities profesionalai, kurie pasitelkdami unikalią, pasaulyje pripažintą įrangą, ištyrė žaidėjų kūnus nuo galvos iki kojų.

„Džiaugiamės tęsdami bendradarbiavimą su Lietuvos krepšinio federacija. Mums tai didžiulis įvertinimas ir tuo pačiu didelė atsakomybė. Turime turbūt geriausias sąlygas Lietuvoje atlikti reabilitaciją po įvairių traumų.

Krepšininkams atlikome įvairus testus, kad galėtume įvertinti jų pilvo, nugaros raumenų jėgą, atlikome testavimus su Biodex aparatu, kad įvertintume kojų raumenų jėgą. Testai padės geriau pasirengti treniruočių procesui ir pasiekti kuo daugiau pergalių Kinijoje“, – besitęsiančiu bendradarbiavimu džiaugėsi VS-Fitness reabilitacijos skyriaus vadovas Tadas Puzara.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos