Įspūdingai atsitiesusi Jonavos komanda įveikė „Lietkabelį“

Šeštadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate vyko trečiojo turo kovos. Jonavos ekipa namuose priėmė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Pergalę šioje dvikovoje pasiekė įspūdingai nuo trečiojo kėlinio spurtavę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai.

Kantrybę ir galingą gynybą pademonstravę „Cbet“ krepšininkai 74:66 (18:17, 10:14, 26:20, 20:15) įveikė svečius iš Panevėžio.

Atrodė, kad rungtynių lūžis įvyks iškart po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo spurtu 14:2 ir nutolo jau 15 taškų persvara.

Vis tik, Jonavos ekipa pradėjo demonstruoti tvirtesnė gynybą ir neilgai trukus panaikino didelį atsilikimą. Po trečiojo kėlinio šeimininkai jau buvo priekyje (54:51).

Į duobę įkritę panevėžiečiai ir ketivrtąjį kėlinį pradėjo itin sunkiai. Vos per pirmas tris minutes buvo išnaudotas pražangų limitas, o „Cbet“ taikliais tolimais šūviais pabėgo devynių taškų skirtumu (64:55). Vėliau persvara padidėjo ir iki dviženklės (68:56).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Evaladas Šaulys. Pavydėtiną taiklumą demonstravęs taikliarankis iš viso pelnė 17 taškų. Emmanuelis Lecomte pridėjo 16, Laimonas Kisielius 15 taškų.

Panevėžio ekipoje išsiskyrė 16 taškų pelnęs Gediminas Orelik. Dovydas Giedraitis pridėjo 13, o Dorde Gagičius aštuonis taškus.

Iki šio susitikimo abi komandos, tiek Jonavos tiek Panevėžio, per dvejas rungtynes buvo iškovojusios po vieną pergalę ir patyrusios po vieną pralaimėjimą.

„Lietkabelis“ namuose 69:73 pripažino Kauno „Žalgirio“ pranašumą, kiek anksčiau 83:62 sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“.

Savo ruožtu „CBet“ 85:63 susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“, kiek anksčiau 80:86 nusileido „Žalgiriui“.