Ispanijos žiniasklaida: „Barcelona“ įsitraukė į kovą dėl Zacho LeDay parašo © Pauliaus Žukausko nuotr.

Barselonos „Barcelona“ klubo vairą iš Svetislavo Pešičiaus perėmęs Šarūnas Jasikevičius iš karto kibo į darbus. Ispanijos portalas „Encestando“ informuoja, jog buvęs Kauno „Žalgirio“ strategas atsivėrusią spragą vidurio puolėjo pozicijoje norėtų užkamšyti pasikviesdamas praėjusiame sezone treniruotą Zachą LeDay'ų.

Laisva vieta „Barcelona“ priekinėje linijoje atsirado po to, kai klubas atsisveikino su nuo 2012 metų komandoje rungtyniavusiu kapitonu Ante Tomičiumi.

„Žalgirio“ lyderiu tapęs 22 metų 202 cm ūgio amerikietis Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) fiksavo 11 taškų, 4,2 atkovoto kamuolio bei 14,6 naudingumo balo vidurkius. Eurolygoje vidurio puolėjo statistika buvo panaši – pelnė po 11,8 taško, atkovojo po 4,7 kamuolio ir rinko po 13,2 naudingumo balo.

Susidomėjimą Z.LeDay'aus paslaugomis reiškia ne tik „Barcelona“. Jau anksčiau buvo skelbta, jog „centras“ yra arti susitarimo su žaidėjų rinkoje aktyviai besidarbuojančia Milano „AX Armani Exchange“, tačiau amerikiečiui rodomas katalonų dėmesys gali sujaukti „dizainerių“ planus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos