Ispanijoje „Žalgiris“ neprilygo „Real“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nepavyko iškovoti antrosios pergalės Eurolygoje šią savaitę. Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje rezultatu 58:70 (13:21, 18:15, 11:15, 16:19) nusileido Madrido „Real“ ekipai.

Dvikovą sėkmingomis dviejų taškų vertės atakomis pradėjo Rokas Jokubaitis, Augustine‘as Rubitas ir Nigelas Hayesas – 6:2. Tuomet keturias minutes žalgiriečiams nepavyko pelnyti taškų ir jau teko vytis varžovus – 6:12. Kėlinuko pabaigoje du taškus pridėjo Marius Grigonis, o Paulius Jankūnas pelnė penkis iš eilės – 13:21.

Du baudų metimus sumetė P.Jankūnas, N.Hayesas smeigė du tolimus metimus, o Martinas Gebenas įdėjo iš viršaus – 23:28. Dvi minutes kauniečiai vėl negalėjo pelnyti taškų ir įgijo dviženklį deficitą – 23:34. Dvitaškį realizavo R.Jokubaitis, o šešis taškus prieš pertrauką surinko Thomasas Walkupas – 31:36.

Nerezultatyviai prasidėjusiame trečiame ketvirtyje pirmuosius „Žalgirio“ taškus metimu iš vidutinio nuotolio prie komandos sąskaitos pridėjo T.Walkupas, A.Rubitas sumetė baudų metimus, o N.Hayesas smeigė trečią savo tritaškį – 38:39. Savo taškų sąskaitą spėjo atsidaryti ir Lukas Lekavičius, o P.Jankūnas sumetė dar du baudų metimus – 42:51.

Po du taškus lemiamo ketvirčio pradžioje įmetė L.Lekavičius ir Joffrey Lauvergne, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei šešias minutes deficitas vėl buvo dviženklis – 46:59. Po keturis taškus sumetė M.Grigonis, P.Jankūnas ir L.Lekavičius, tačiau pavyti varžovų nepavyko – 58:70.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 13 (7atk. kam.), N.Hayesas 11, T.Walkupas 8, L.Lekavičius 8, M.Grigonis 6, R.Jokubaitis 4, A.Rubitas 4, M.Gebenas 2, J.Lauvergne 2, S.Vasturia 0.

„Real“: G.Deckas 14 (6 atk. kam.), J.Carrollas 12, T.Thompkinsas 12.