Įsibėgėjantis „Real“ namuose nubaudė CSKA komandą © realmadrid.com nuotr.

Po sezono pradžioje patirtų trijų pralaimėjimų iš eilės Madrido „Real“ (7-3) pradeda budinti „žvėriuką“.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojusi Ispanijos sostinės komanda 97:81 (23:19:, 29:29, 23:16, 22:17) nubaudė Maskvos CSKA (6-4).

Rusijos komandai tai buvo antra nesėkmė paeiliui.

Iki pat pertraukos komandos žaidė apylygiai, tačiau galingas „Real“ spurtas trečiajame kėlinyje įtvirtino šios pergalės pamatus.

Madrido ekipoje puikias rungtynes sužaidė bent penki žaidėjai. Rezultatyviausias su 18 taškų buvo Facundo Campazzo.

CSKA gretose 20 taškų į savo sąskaitą įsirašė Johannesas Voigtmannas.

„Real“: Facundo Campazzo 18 (6 rez. perd.), Gabrielis Deckas 17 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Sergio Llullas 15 (2/7 tritaškių), Rudy Fernandezas 13 (3/5 tritaškių), Anthony Randolphas 12 (3/6 tritaškių).

CSKA: Johannesas Voigtmannas 20 (4/6 tritaškių, 5 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 14 (4/7 tritaškių, 5 rez. perd.), Joelis Bolomboy‘us 12 (6 atk. kam.), Janis Strelniekas 11 (4 rez. perd.).