Iš JAV – geros žinios D. Saboniui: auga šansai likti „Pacers“ klube

Iš JAV – geros žinios D. Saboniui: auga šansai likti „Pacers“ klube 0 0 2020-10-08 14:37 © „Reuters“ nuotr.

Indianos „Pacers“ ekipos fanai su nekantrumu laukia NBA lygos tarpsezonio.

Komandai iškritus iš NBA „burbulo“ Orlande kovų, vadovai nusprendė nedelsiant pradėti permainas ekipos vyr. trenerio poste ir atleido Nate'ą McMillaną.

Vis dėlto, nepriklausomai nuo to, kas taps naujuoju „Pacers“ vairininku, yra aišku, kad klubas bandys atsisveikinti su Mylesu Turneriu arba Domantu Saboniu.

Tokią mintį perša nemažai JAV krepšinio apžvalgininkų, nes abu atletai žaidžia tokioje pat pozicijoje ir susižeria didelius atlyginimus.

Šiomis dienomis žiniasklaidoje pradėjo plisti pranešimai, kad Oklendo „Golden State Warriors“ komanda ketina pasikviesti tiesioginį D. Sabonio konkurentą.

„Bleacher Report“ žurnalistas Jonathanas Wassermanas rašo, kad Indianos klubas ir dar dvi NBA komandos galėtų surengti trišalius mainus.

„Warriors“ sulauktų M. Turnerio ir šeštojo NBA naujokų biržos šaukimo, „Hawks“ – Andrew Wigginso, 2021–ųjų pirmojo rato šaukimo, o „Pacers“ turėtų pasitenkinti antruoju biržos šaukimu“, – rašo žinovas.

Žurnalistui neseniai antrino ir „Warriors“ klubo vyr. treneris Steve'as Kerras, kuris minėjo, kad šalia po traumų atsigavusių Stepheno Curry ir Klay'aus Thompsono jam yra būtinas atletiškas aukštaūgis.

„Šiuo metu mes nesame pakankamai aukšti ir atletiški. Visi žinome, kokiais norėtume būti. Manau, kad komandos vadovas Bobas Myersas pirmasis jums pasakytų, kad žaidėjų komplektacija toli gražu nėra baigta.“

0 0

Komentarai (0)

Kitos naujienos