Įpykę fanai: turi atsistatydinti visa LKF vadovybė © Pauliaus Žukausko nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vėl nedalyvaus olimpinėse žaidynėse.

Kazio Maksvyčio treniruojamai komandai nepavyko įveikti FIBA atrankos turnyro etapo, lemiamame mače 68:79 pralaimėjus Puerto Riko ekipai.

Po patirto fiasko Lietuvos rinktinės gerbėjai liejo apmaudą oficialioje federacijos „Facebook“ tinklo paskyroje.

„Kas iš federacijos prisiims atsakomybę? Federacija skiria ir atleidžia trenerį. Ar kas atsisakys šiltos vietelės? Abejoju. Praeis mėnesiukas ir vėl viskas bus kaip anksčiau, ane? Karalius nuogas. Visi jau tai mato, nereikia būti ekspertu. Lauk. Užleiskit vietą kitiems. Kitą kartą siūlau sužaisti 5 draugiškas rungtynes su Burkina Fasu. Dar daugiau pinigėlių nubyrėtų“, – rašė Liudas.

„Atsistatydinti turi ne tik trenerių štabas, bet ir visa LKF vadovybė po tokio fiasko. Jeigu norim kovoti dėl medalių, reikia prisikviesti tokių talentų, kurie supranta krepšinio žaidimą, kad nueiti iki medalių. Reikia tokių kaip turi Slovėnija ar italai, ar JAV. Lietuvos žaidimas yra žiaurus, jie nesupranta, gauna kamuolį, tai dar dvejoja mesti ar nemesti. Gauni kamuolį, tai turi mesti, bus kaip bus“, – teigė Feliksas.

„Tikriausiai Kaziukas klydo, kad atkabino Roką Giedraitį. Belieka tikėtis, kad gal grįšim po 10 metų pertraukos į olimpines. Gaila, kad nesame tokie kieti krepšinyje, kokie būdavome anksčiau“, – liūdėjo Darius.

„Kažkaip net gėda žiūrėt buvo ... Bent Puerto Rikui šventę padarėme“, – reziumavo Jurga.

Straipsnio įvertinimas: 5 4
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos