Legionieriui iš JAV Ryanui Andersonui antrasis bandymas įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygoje vėl buvo nesėkmingas. Atlikus išsamius tyrimus, pasitvirtino blogiausios prognozės – trūkus kryžminiams kelio raiščiams, „Šiaulių“ vidurio puolėjui sezonas baigėsi anksčiau laiko. 

Traumą krepšininkas patyrė savaitgalį ketvirtojo turo rungtynėse su „CBet“. Sužaidus vos 24 sekundes, bandydamas prasiveržti arčiau krepšio R.Andersonas griebėsi už kelio ir iš arenos medikų buvo išgabentas tiesiai į Kauno klinikas.

Vienas šio sezono „Šiaulių“ lyderių iki dvikovos Prienuose vidutiniškai įmesdavo po 14,7 taško ir atkovodavo po 8,7 kamuolio, rinkdamas po 15,3 naudingumo balo.

Amerikietį sudėtyje pakeis į Saulės miestą sugrįžtantis 34 m. puolėjas Arminas Urbutis. Du sezonus geltonus marškinėlius vilkėjęs aukštaūgis buvo „Šiaulių“ komandos kapitonu, o praėjusiame sezone persikėlė į Alytų bei atstovavo vietos „Dzūkijai“.

Dzūkų ekipos gretose iki karantino pradžios A.Urbutis vidutiniškai pelnė po 8,6 taško ir atkovojo po 4,3 kamuolio per kone 26 aikštelėje praleidžiamas minutes.

Su 34 m. veteranu buvo pasirašyta dviejų mėnesių trukmės sutartis su galimybe ją pratęsti.

„Labai gaila, kad netekome Ryano. Šis krepšininkas buvo svarbus mūsų komandai ne tik aikštelėje, bet ir rūbinėje. Dabar jo laukia operacija ir netrumpas atsistatymo laikotarpis. Linkime amerikiečiui kuo greičiau sugrįžti aikštelę. Teko skubiai ieškoti jam pamainos. Prasidėjus sezonui tai daryti nėra nelengva, nes pakeisti Ryaną norėjome patyrusiu krepšininku, todėl apie Armino sugrįžimą į komandą ilgai svarstyti nereikėjo. Jis puikiai žino mūsų trenerio žaidimo filosofiją, o mes žinome, ko iš jo laukti aikštelėje, taip pat tikimės, kad jis savo kovingumu ir atsidavimu taps tikru autoritetu mūsų jaunimui“, – apie pokyčius komandos sudėtyje sakė klubo sporto direktorius Mindaugas Žukauskas.

Artimiausias rungtynes „Šiauliai“ žais spalio 10 d. Vilniuje su „Rytu“.