Į Palangą atvyksta Didžiojoje Britanijoje spindėjęs gynėjas © bckursiai.lt nuotr.

„Palangos Kuršių“ ginkluotėje – Britanijos krepšinio lygoje (BBL) spindėjęs 28 metų amžiaus Quincy Tayloras. Karjerą su „Kuršių“ komanda susiejęs 183cm ūgio amerikietis kartu su Aidu Viskontu sudarys grėsmingą gynėjų liniją ateinančio sezono Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovose.

Tayloras į profesionalų krepšinį žengė po galingo paskutiniojo 2014-15 metų sezono pirmajame Amerikos studentų krepšinio lygos (NCAA) divizione, kuomet gynėjas rinko vidutiniškai po 17,2 taško ir buvo vienareikšmis „Longwood“ universiteto lyderis. Profesionalo karjerą aukščiausiame Britanijos krepšinio čempionate pradėjęs Tayloras prieš persikeldamas į Palangą gynė Surrey „Scorchers“ garbę, kur buvo vienas iš komandos vedlių. BBL čempionate sunkiai sulaikomas amerikietis 2018-19 metų sezone rinko vidutiniškai po 17,9 taško, 5,9 rezultatyvaus perdavimo, 4,2 atšokusio bei 1,4 perimto kamuolio.

Staigusis įžaidėjas praėjusį sezoną ryškiausiai sužibėjo vos per 3 kėlinius „London City Royals“ komandai atseikėjęs net 42 taškus (16/21 met., 6/7 trit. met., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 4 perimt. kam.) bei atvedęs „Scorchers“ komandą į pergalę rezultatu 93:91.

„Džiaugiamės galėdami į savo gretas prisivilioti šį jau kurį laiką aukštame lygyje rungtyniaujantį krepšininką, kuris neabejotinai bus vienas iš kertinių mūsų žaidėjų ateinančiame sezone. Tai – įvairiapusis gynėjas, galintis ne tik pelnyti taškus, tačiau ir efektyviai įtraukti komandos draugus tiek poziciniame, tiek greitajame puolime. Tayloro branda pasireiškia pikenrolo situacijose bei gebėjime žaisti be kamuolio, tad tikimės, kad šis žaidėjas nesunkiai pritaps prie mūsų jaunos komandos ir padės kartu kurti akiai patrauklų bei pergalingą krepšinį“, – teigė klubo direktorius Žygimantas Šeštokas.

Sutartis su „Palangos Kuršiais“ kitam sezonui be Quincy Tayloro dar turi Aidas Viskontas, Tautvydas Vyšniauskas bei prie komandos neseniai prisijungę Edgaras Danys ir Rimantas Daunys.

bckursiai.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • jonas

  sitas geras.Girdejau Antanas Marciulaitis po darbo fabrike laisvalaikiu pries ji zaisdavo

  • 0
 • jonas

  sitas geras.Girdejau Antanas Marciulaitis po darbo fabrike laisvalaikiu pries ji zaisdavo

  • 0
 • jonas

  sitas geras.Girdejau Antanas Marciulaitis po darbo fabrike laisvalaikiu pries ji zaisdavo

  • 0

Kitos naujienos