Į Milaną žalgiriečiai išvyksta pasikeitusia sudėtimi

Kauno „Žalgirio“ komanda išsiruošė išvykai į Eurolygos 23-iojo turo rungtynes. Penktadienį žalgiriečiai Italijoje susitiks su Milano „AX Armani Exchange“ ekipa.

Prieš pat kelionę žalgiriečiai sulaukė pastiprinimo – į rikiuotę grįžo Artūras Milaknis ir Tai Websteris. Jie ir „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas dėl COVID-19 be krepšinio praleido daugiau nei savaitę. A.Milaknis ir T.Websteris trečiadienį jau treniravosi su komanda, o P.Jankūnas prie komandinių treniruočių prisijungs jau artimiausiu metu.

Peršalimo simptomus jautęs „Žalgirio“ vyr. treneris Jure Zdovcas sulaukė dviejų neigiamų COVID-19 testų rezultatų ir prie komandos vairo grįžo dar trečiadienį.

Tiesa, į Italiją kauniečiai vyks be susirgusio Josho Nebo. Lietuvoje liks ir traumas besigydantys Janis Strelniekas ir Joffrey Lauvergne.

J.Strelniekas pastarąsias dvejas rungtynes praleido dėl šlaunies traumos. Savo ruožtu po peties operacijos atsigaunantis J.Lauvergne didina krūvius ir pamažu prisideda ir prie komandinių treniruočių.

Paskutiniosiose rungtynėse su Vilniaus „Rytu“ čiurnos skausmus pajutęs Mantas Kalnietis praleido keletą treniruočių, tačiau ketvirtadienį darbavosi su komanda ir vyks į Milaną.

Atsilaisvinusias vietas pagrindiniame dvyliktuke išvykos rungtynėse užims Kauno „Žalgiris-2“ komandoje rungtyniaujantys Titas Sargiūnas ir Motiejus Krivas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos