I. Brazdeikis: „Savų sirgalių energija mums bus labai svarbus faktorius“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasitinka dar vieną šio sezono dvigubą Eurolygos savaitę. Dėl vietos turnyro aštuntuke su kitomis komandomis kovą tęsiantys kauniečiai trečiadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje priims „AS Monaco“ klubą.

Prieš susitikimą su jau vietą kitame etape užsitikrinusia Mike‘o Jameso vedama ekipa su „Žalgiris TV“ kalbėjosi Ignas Brazdeikis.

„Turime aikštėje būti pasirengę kovoti ir varžytis. Mūsų laukia labai svarbios rungtynės savoje aikštėje. Savų sirgalių energija mums bus labai svarbus faktorius. Turime viską gerai atlikti ir atiduoti visas turimas jėgas“, – apie būsimą susitikimą kalbėjo I.Brazdeikis.

Pirmojoje komandų tarpusavio akistatoje Monake „Žalgiris“ šeimininkams nusileido tik po atkaklios kovos (82:84). Viena iš įvykdytų užduočių susitikime tapo M.Jameso sustabdymas, kuris sužaidė nerezultatyviausias šio sezono rungtynes ir pelnė vos 2 taškus. Tiesa, kauniečiams problemų pridarė Elie Okobo, dvikovą užbaigęs su 22 taškais.

„Manau, tose rungtynėse mes gerai dirbome su Mike‘u Jamesu, kuris yra nuostabus žaidėjas, bei gerai išpildėme rungtynių planą. Darėme tai, ką turėjome daryti“, – apie gynybą Monake prieš M.Jamesą kalbėjo I.Brazdeikis.

Kalbėdamas apie būsimo susitikimo svarbą I.Brazdeikis džiaugėsi, kad komanda grįžta žaisti Eurolygos susitikimų į „Žalgirio“ areną.

„Manau, kad tiesiog visi esame susikaupę ir žiūrime tik į būsimas rungtynes. Žiūrime tik į būsimą treniruotę. Bandome būti geriausiais kiekvieną dieną, tiek toli ir žiūrime. Manau, kad namuose tikrai žaidžiame geriau, tai yra dėl sirgalių, kurie kitoms komandoms sukuria nepalankią atmosferą. Labai nekantrauju, kada žaisime namuose šią trijų rungtynių seriją. Žinau, kad taip pat jaučiasi ir likusi komandos dalis“, – tikino žaidėjas.

Kauno „Žalgirio“ ir „AS Monaco“ dvikova trečiadienį prasidės valanda anksčiau nei įprastai – 18.40 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos