I. Brazdeikis: „Labai noriu iškovoti KMT taurę“ © zalgiris.lt nuotr.

Lieka jau mažiau nei dvi savaitės iki vieno laukiamiausių metų renginių Lietuvos krepšinyje – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto.

Jau vasario 18–19 dienomis komandos rinksis į Šiaulius, kur kausis dėl pirmojo sezono trofėjaus, o vienoje iš pusfinalio porų laukia praėjusių metų „Betsafe-LKL“ pusfinalininkų akistata – Kauno „Žalgiris“ prieš Panevėžio „7bet-Lietkabelį“.

Su kodu PUSFINALIS15 taikoma 15% nuolaida pusfinalių dienos bilietams.

Abi ekipos šiuo metu nedemonstruoja geriausio savo žaidimo. Užtikrinčiau „Žalgirio“ gretose besijaučiantis Ignas Brazdeikis teigia, kad dabar komandai svarbu nesureikšminti duobelės ir susigrąžinti anksčiau turėtą pasitikėjimą jėgomis.

„Nesakyčiau, kad būtinai esame stringantys, tiesiog sezono metu būna įvairių etapų. Reikia atsitiesti ir žaisti taip, kaip žinome, jog galime žaisti.

Didžiausia pamoka, kurią gavome per pastaruosius pralaimėjimus, atsidavimas 100 proc. visose rungtynėse ir negalvojimas, jog kažką gausime paprastai. Kiekviena komanda bus susikaupusi, privalome likti tokie patys ir pradėti rungtynes su gera energija.

Manau, kad taurės finalo ketverte būsime kaip įmanoma susifokusavę. Ne taip svarbu, prieš ką žaisime, į visas komandas žiūrėsime lygiai taip“, – sakė jis.

Citadele KMT ketvirtfinalyje „Žalgiris“ abejose rungtynėse užtikrintai įveikė „Wolves“ (95:79 ir 91:72), tiesa, vėliau gavo nuo jų pamoką „Betsafe-LKL“ fronte.

Pačiam I.Brazdeikiui tai buvo pirmoji pažintis su Citadele KMT. Iki tol šalies taurės kovų jam stebėti neteko, tad dabar jis jaučiasi laimingas, susipažinęs su gimtinės taurės peripetijomis.

„Tai puikus ir svarbus turnyras Lietuvos krepšinyje. Smagu, kad padarėme, ką galėjome, jog nugalėtume ketvirtfinalyje ir dabar žengiame tolyn. Anksčiau nestebėjau Citadele KMT, šiemet turėjau pirmąją patirtį ir ja mėgavausi“, – LKL.lt sakė I.Brazdeikis.

I.Brazdeikis į ateitį žvelgia su vienu tikslu – nugalėti. Pasak jo, iškovota taurė taptų dideliu emociniu pastiprinimu „Žalgirio“ ekipai. O to komandai šiuo metu labai reikia.

„Man tai labai svarbu ir noriu laimėti taurę, noriu padėti ją vėl iškovoti „Žalgiriui“.

Tikrai manau, kad iškovota taurė mums būtų svarbi psichologiškai ir padėtų labiau pasitikėti savo jėgomis. Tikrai galime ją iškovoti, jei žaisime taip, kaip sugebame“, – sakė jis.

Bilietus į finalo ketverto turnyrą galite įsigyti ČIA.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos