"Hornets" ekipai atiteko pirmasis šių metų šaukimas.
Praėjusią naktį vykusioje NBA naujokų biržos loterijoje "Hornets" ekipa laimėjo teisę rinktis pirmoji.

Neabejojama, kad "Hornets" pirmuoju šaukimu pasirinks puolėją Anthony Davis[/p], kuriam jau dabar piešiama žvaigždės karjera NBA.

"Hornets" turėjo 13.7% šansų gauti pirmąjį šaukimą ir daugiausiai galimybių rinktis ketvirtoji. Tačiau sėkmingai susikosčius burtams, ji pakilo per tris pozicijas.

"Viskas tapo nerealu, kai paskelbė ketvirtąjį šaukimą. Pasakiau, kad tai jau neblogai. Žinojau, kad namie žmona ir vaikai meldėsi, kad viskas pasisektų, ir taip nutiko.", – kalbėjo "Hornets" vyriausiasis treneris Monty Williamsas, atstovavęs komandai biržoje.

Charlotte "Bobcats", šį sezoną laimėjusi vos 7 rungtynes iš 66, turėjo 25 proc. galimybes gauti pirmąjį šaukimą, tačiau rinksis antroji. Į trečią poziciją iš antros nukrito Washington "Wizards", o į ketvirtą iš trečios – Cleveland "Cavaliers". 5-14 komandos rinksis taip, kaip ir buvo planuota prieš loteriją.

"Hornets" ekipai pastarieji metai buvo itin audringi. Prieš pat sezono pradžią tada dar lygos valdoma ekipa išmainė savo komandos žvaigždę Chris Paul, o sezono viduryje rado naujus šeimininkus, kai buvo parduota Tom'ui Benson'ui.

"Tai buvo pirmas žingsnis link čempionų titulo", – po loterijos pareiškė Benson'as.

NBA naujokų biržos žaidėjų pasirinkimo tvarka:
1. "Hornets"
2. "Bobcats"
3. "Wizards"
4. "Cavaliers"
5. "Kings"
6. "Trail Blazers"
7. "Warriors"
8. "Raptors"
9. "Pistons"
10. "Hornets"
11. "Trail Blazers"
12. "Bucks"
13. "Suns"
14. "Rockets"
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos