H. Invernizzi: apie Lietuvą girdėjau vien gerus atsiliepimus

Vienas taikliausių Prancūzijos lygos krepšininkų Hugo Invernizzi atskleidė atvykimo į Lietuvą motyvus, savo pomėgius ir laisvalaikį, stipriąją pusę krepšinio aikštelėje, galimybę su „Wolves“ laimėti titulus ir patirtį, atstovaujant nacionalinei Prancūzijos rinktinei.

„Prancūzijoje profesionaliai krepšinį žaidžiau 11 metų, todėl jaučiau, kad atėjo laikas išbandyti kažką naujo. Norėjau išmėginti save užsienyje prieš savo 30-ąjį gimtadienį. Džiugu, kad atsirado galimybė atvykti į Lietuvą, tikrą krepšinio šalį. Manau, kad prisijungti prie naujo krepšinio klubo, naujos organizacijos tokioje šalyje yra geras pasirinkimas“, – teigė H. Invernizzi.

Hugo neslepia, kad priimti naujai suburtos BC „Wolves“ komandos kvietimą persikelti į Lietuvą nebuvo lengva. Iki tol išskirtinai tik savo gimtojoje šalyje rungtyniavusiam krepšininkui padėjo ir jo gero draugo, buvusio Kauno „Žalgirio“ žaidėjo Leo Westermanno patarimai.

„Leo yra mano geras draugas, todėl paklausiau jo apie Lietuvą, koks čia gyvenimas, kokie žmonės. Išgirdau vien tik gerus atsiliepimus, po jų pasijutau kur kas geriau. Tai man buvo svarbu“, – teigė prancūzas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos