LKL.lt kviečia aistruolius pasigrožėti paskutiniojo 2020-ųjų mėnesio gražiausiais momentais.

Dešimtuką atidaro Panevėžio „Lietkabelio“ aukštaūgio Gabrieliaus Maldūno dėjimas, prieš tai pergudravus savo varžovus. Kitam „Lietkabelio“ krepšininkui Gyčiui Masiuliui atiteko devintoji vieta. Jos puolėjas nusipelnė po to, kai sulig antrojo kėlinio sirena smeigė tritaškį nuo lentos į Klaipėdos „Neptūno“ krepšį.

Martynas Echodas įsitaisė aštuntojoje pozicijoje, kurią jam garantavo efektingai pataisytas netaiklus komandos draugo metimas. Septinta  vieta – panevėžiečių rankose. Jie tiksliais perdavimais supjaustė Vilniaus „Ryto“ gynybą ir viską užbaigė dėjimu iš viršaus.

Klaipėdos „Neptūno“ atstovai Norbertas Giga ir Matas Jogėla savo išpuoliu „žemė–oras“ pelnė šeštąją vietą. Tokiu pačiu principu surengta žalgiriečių Thomo Walkupo ir Joffrey Lauvergne‘o ataka liko ketvirta, o tarp šių dviejų epizodų įsitaisė ir įspūdingas Mareko Blaževičiaus blokas buvusiam bendraklubiui Mindaugui Girdžiūnui.

Prienų „CBet“ skrajūnas Justinas Jogminas galingai įkrovė į vilniečių krepšį, o to padaryti jam nesutrukdė ir Ryano Boatrighto gynyba – šis epizodas atsidūrė trečiojoje vietoje. Dar vienas M. Blaževičiaus „stogas“, šįkart kitam buvusiam komandos draugui M. Echodui, žalgiriečiui uždirbo antrąją vietą.

Pirmosios vietos laurus gruodžio mėnesį susižėrė „Neptūno“ vidurio puolėjas Benas Griciūnas, negailestingai sugrūdęs kamuolį į krepšį per Eriką Venskų.