Gražiausias LKL savaitės epizodas – triuškinantis J. Furmanavičiaus dėjimas

„Betsafe–LKL“ čempionate praskriejo jau trečioji savaitė. LKL.lt lygos aistruoliams pristato penkis įspūdingiausius pastarosios savaitės momentus.

Šįkart gražiausių epizodų rinkinį atidaro Prienų „CBet“ komandos puolėjas Mindaugas Sušinskas, užkirtęs kelią „Šiaulių“ krepšininko bandymui lengvai pelnyti taškus.

Ketvirtojoje pozicioje – Vaidas Kariniauskas. Įžaidėjas savo firminiu suktuku taip suklaidino varžovą, kad šis liko užnugaryje, o baudos aikštelėje pasipriešinimo jau nebebuvo, tad Kėdainių ekipos lyderis nesunkiai užbaigė ataką metimu iš po krepšio.

Trečiojoje vietoje sutinkame žalgiriečių Roko Jokubaičio ir Joffrey Lauvergne‘o išpuolį. Roko pakabintą ore kamuolį tvirtai sudėtas prancūzas sučiupo viena ranka ir dar nenusileidęs ant žemės galingai jį sugrūdo į krepšį.

Antrasis gražiausias momentas šįkart priklauso „Nevėžio-Optibet“ tandemui ir jų sukurtam „alley-oop‘ui“. Panagiotis Kalaitzakis surado skylę po varžovų krepšiu, o ten atsiradęs Ignas Lukošius su trenksmu išnaudojo komandos draugo sukurtą progą.

Gražiausiu trečiosios „Betsafe–LKL“ savaitės epizodu tapo Justo Furmanavičiaus skrydis virš „CBet“ žaidėjų galvų – „Šiaulių“ puolėjas krepšio konstrukciją sudrebino dėjimu viena ranka per Einarą Tubutį.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos