Graikijos rinktinė neatsilaikė prieš JAV © fiba.com nuotr.

Pasaulio čempionato K grupėje svarbią pergalę iškovojo JAV rinktinė (4/0), kuri rezultatu 69:53 nugalėjo graikus (2/2).

Susitikimo pradžioje Europos ekipą į priekį vedė puolėjas ir praėjusio NBA sezono MVP Giannis Antetokounmpo, pelnęs 5 taškus iš eilės.

Puikią gynybą pradėję demonstruoti amerikiečiai netrukus aplenkė graikus (9:7), kol sulaukė „mėlynųjų“ ekipos lyderio atsako.

Po pirmojo kėlinio JAV pirmavo dviejų taškų skirtumu (19:17).

Antrajame ketvirtyje Greggo Popovičiaus auklėtiniai surengė spurtą - J.Browno ir D.White'o metimai leido nutolti 29:20.

Graikai toliau strigo puolime ir M.Turnerio rezultatyvumas nulėmė, jog prieš ilgąją pertrauką JAV buvo priekyje 38:25.

Trečiajame ketvirtyje situaciją bandė gelbėti K.Sloukas ir G.Antetokounmpo - skirtumas tarp komandų sumenko iki 8 taškų.

Visgi, JAV rinktinė parodė meistriškumą ir vėl nutolo. Ketvirtajame kėlinyje grakai nesugebėjo atsigauti nusileido 53:69.

JAV: K.Walkeris 15, D.Mitchellas 10, M.Turneris 8.

Graikija: G.Antetokounmpo 15, K.Sloukas 13, I.Papapetrou 8.