G.Petrauskas: „Pirmoji pusė buvo nepavykusi“ © stopkadras

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) aštuntojo turo rungtynėse namuose rezultatu 87:66 Kėdainių „Nevėžį“ pranokęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas nutraukė trijų nesėkmių seriją ir sugrįžo į pergalių kelią.

Spaudos konferencijoje susitikimą apibendrinęs pasvaliečių vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas gyrė varžovus bei teigė, kad jo auklėtinių žaidimas pirmoje ir antroje rungtynių pusėse skyrėsi kardinaliai.

„Džiaugiamės pergale ir antra rungtynių puse. Pirmoji pusė buvo nepavykusi. „Nevėžis“ žaidė tikrai neblogą ir laisvą krepšinį, jie turėjo netekčių ir kartais tas palengvina komandos reikalus. Jų žaidime buvo gera emocija, laisvumas ir mums dėl to sunkai sekėsi tvarkytis gynyboje. Puolime mes įmetėme virš 40 taškų, bet gynyboje niekaip neatstovėjome, pastoviai pridarydavome žioplų klaidų.

Na, o sugrįžę po pertraukos žaidėjai išėjo su teisingu požiūriu ir labai gerai jautėsi tas skirtumas tarp pirmų dviejų kėlinių ir trečiojo ketvirčio. Pasikartosiu, džiaugiamės iškovota pergale, tačiau darbo dar yra daug ir per daug džiūgauti nereikia“, – teigė G.Petrauskas.