G.Petrauskas: „Labai prastas trečiasis kėlinys lėmė „Lietkabelio“ pergalę“ © stopkadras

Sekmadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) penktojo turo rungtynėse nutrūko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ dviejų iš eilės iškovotų pergalių serija. Pasvaliečiai Aukštaitijos derbyje svečiuose rezultatu 62:75 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.

Po mačo kalbėjęs „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas teigė, kad jo auklėtiniams rimčiau pakovoti dėl pergalės sutrukdė prastas sugrįžimas į aikštelę po ilgosios pertraukos.

„Labai prastas trečiasis kėlinys lėmė „Lietkabelio“ pergalę. Jeigu pirmus du kėlinius kaip ir tvarkėmės, ketvirtajame irgi bandėmes sugrįžti, tai trečiajame ketvirtyje padarėme per daug klaidų gynyboje, kai sumetė dešimt baudos metimų. Tai per didelė prabanga ir tokiose gynybinėse rungtynėse mes per lengvai atidavėme tą persvarą, kurios paskui nepajėgėme sumažinti ir užsikabinti.

Atrodo sumažini iki vienaženklio, trūksta kelių atakų apsiginti ir užpulti, bet arba gavome tritaškį, arba padarydavome kokią klaidą puolime ir leidome nubėgti į greitą ataką. Taigi, kaip sakau, ketvirtajame kėlinyje nepavyko labiau įkąsti varžovams, o viską nulėmė prastas trečiasis kėlinys“, – ieškovojo pralaimėjimo priežasčių G.Petrauskas.