G.Petrauskas: eilinės mūsų rungtynės - švaistėme persvarą © stopkadras

11 taškų pranašumą per tris minutes iššvaisčiusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo sudėtingą pergalę dėka Adriano Bowie, kuris visiškai laisvas paskutinę rungtynių sekundę prametė iš vidutinio nuotolio.

Pasvaliečiai 75:74 palaužė Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ krepšininkus bei įsitvirtino septintoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Labiausiai, kas krito į akis, tai mūsų pataikymas iš toli. Pataikėme du tritaškius iš 18 pirmoje pusėje ir dėlto buvo sunku žaisti. Eilinės mūsų rungtynės: iš 11 taškų persvaros beveik minusas.

Pabaigoje per daug laikėme kamuolį, bandėme tempti laiką. Susikrovėme tą persvarą ir turėjome toliau taip pat žaisti“, – po pergalingų rungtynių kalbėjo Pasvalio komandos treneris Gediminas Petrauskas.

„Prasidėjus ketvirtam kėliniui leidome priešininkams įmesti laisvus metimus. Jie atitrūko, bet suradome jėgų sugrįžti į rungtynes. Vis dėlto, tuo momentu padarėme lemiamų klaidų“, – po susitikimo kalbėjo „Dzūkijos“ strategas Valdemaras Chomičius.