„Gloria Cup“: „Žalgiris“ pripažino „Lokomotiv“ pranašumą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Turkijoje vykstantį „Gloria Cup“ turnyrą pradėjo nesėkme. Martino Schillerio auklėtiniai antrą kartą pasirengimo cikle nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ komandai. Šį kartą dvikova pralaimėta rezultatu 69:76 (18:20, 16:20, 11:19, 24:17).

Keturiais taškais iš eilės dvikovos pradžioje pasižymėjo Joffrey Lauvergne, du dvitaškius realizavo Edgaras Ulanovas, galingai po krepšiu pralindęs Emmanuelis Mudiay pelnė du taškus su varžovo pražanga, o Tyleris Cavanaugh pataikė iš toli– 14:8. Antroji kėlinio dalis tokia gera nebuvo, kadangi žalgiriečiai taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos: J.Lauvergne sumetė dvi baudas, po vieną pridėjo Lukas Lekavičius ir Joshas Nebo – 18:20.

Antrojo kėlinio pradžioje Paulius Jankūnas ir Janis Strelniekas taikliai atakavo iš toli, nelengvą metimą pataikė T.Cavanaugh, tačiau varžovai tolo – 26:34. J.Lauvergne tašką pridėjo baudos metimu, po du realizavo J.Strelniekas ir T.Cavanaugh, o trimis taškais kėlinuką užbaigė E.Ulanovas – 34:40.

Po pertraukos šešis taškus suvertė J.Lauvergne, du pelnė E.Mudiay, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 42:55. Per likusią kėlinio dalį tašką įsirašė J.Nebo, o du pridėjo Nielsas Giffey – 45:59.

Paskutiniame ketvirtyje taikliai iš vidutinio nuotolio atakavo N.Giffey, tritaškį iš kampo smeigė Artūras Milaknis, o po keturis taškus surinkę J.Lauvergne ir E.Mudiay sumažino atsilikimą iki vienženklio – 60:68. Iš po krepšio taikliai metė J.Strelniekas, savo taškų sąskaitą baudos metimais atsidarė Marekas Blaževičius, dvi baudas realizavo T.Cavanaugh, o A.Milaknis dar pataikė iš toli – 69:76.

„Žalgiris“: J.Lauvergne 17, E.Mudiay 11, T.Cavanaugh 9 (7 atk. kam.), J.Strelniekas 7, E.Ulanovas 7, A.Milaknis 6, N.Giffey 4, P.Jankūnas 3, J.Nebo 2, M.Blaževičius 2, L.Lekavičius 1, M.Kalnietis 0.

„Lokomotiv“: J.Motley 21 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Thompsonas 18, Z.Vediščevas 10 (4 rez. perd.).