Geriausi likę laisvieji agentai
Geriausi iš geriausiųjų šio tarpsezonio laisvųjų agentų jau turi sutartis, tačiau nemažai ne pirmo ryškumo žvaigždžių dar neturi komandos sekančiam sezonui. Dauguma iš jų jau praeityje įrodę savo vertę ir dabar tik laukia geriausių pasiūlymų, kai kurie jau nebegali žaisti tiek kiek savo karjeros pike, tačiau išleisti į aikštę reikiamu metu gali įnešti milžiniškos naudos.

Kol komandos baiginėja savo komplektacijas, NBA24.lt pateikia geriausiųjų likusių laisvųjų agentų sąrašą.

PF Kenyon Martin 34m.
Kaip ir dauguma kitų veteranų laisvųjų agentų sąraše, taip ir K.Martin savo laiku buvo vienas geriausių žaidėjų savo pozicijoje. Tai leidžia manyti, jog puolėjas dar gali būti naudingas abejose aikštės pusėse ir kiekviena komandą būtų laiminga turėdama Martin'ą savo sudėtyje.
Karjerjos vidurkiai: 31.6 min, 13 tšk, 7.1 atk. kam, 1.2 blk.
Galimos karjeros stotelės: "Warriors", "Knicks". 

PF/C Andray Blatche 25m.
A.Blatche laisvuoju agentu tapo po to, kai "Wizards" nusprendė panaudoti amnestijos taisyklę ir atsisakyti nemažo žaidėjo kontrakto. 25-erių puolėjas vis dar turi potencialo, tačiau į tai komandos žiūri žaidėjų karjeros pradžioje.
Karjerjos vidurkiai: 22.7 min, 9.9 tšk, 5.4 atk. kam.
Galimos karjeros stotelės: "Spurs", "Heat".

SG/PG Leandro Barbosa 29m.
Be abejonės Barbosos geriausi karjerjos metai buvo "Suns" komandoje, kurioje jis rungtyniavo 7 metus. Tokį žaidėją, koks L.Barbosa buvo "Suns" ekipoje nori turėti ir dabartinės komandos, kurios domisi šiuo gynėju. 29-erių metų gynėjas vis dar stulbina savo greičiu ir labai geru pataikymo procentu. Nors "Raptors" ir "Pacers" ekipose pastaruosius sezonus Barbosa nebūdavo pirmo ryškumo žvaigždė, bet vien tai, kad atstovaudamas "Raptors" ekipai brazilas buvo vienas pagrindinių kandidatų į šeštojo žaidėjo trofėjų, pasako, jog nurašyti jo dar nereikia.
Karjeros vidurkiai: 24.6 min, 12.5 tšk, 39.1% tritaškių taiklumas.
Galimos karjeros stotelės: -

SF/SG Josh Howard 32m.
Tai nebėra tas žaidėjas, kuris daro 20 taškų per rungtynes, tačiau patirtis ir ūgis turi savų privalumų - jis gali atsikovoti kamuolį ar pataikyti iš vidutinio nuotolio per žemesnį gynėją. Dvimetrinis lengvojo krašto puolėjas įrodė, kad gali būti puikus kovotojas dėl atšokusių kamuolių, o pridedant jo patirtį - Howard'as yra laukiamas bet kurioje komandoje. Bėda viena - žaidėjas per keturis sezonus dėl traumų sužaidė tik 96 rungtynes.
Karjeros vidurkiai: 30.5 min, 14.5 tšk, 5.7 atk. kam.
Galimos karjeros stotelės: -

SF/SG Matt Barnes 32m.
Barnes'as niekada nepasižymėjo puikiu puolimo arsenalu, tačiau jo gynybiniai sugebėjimai ir kova dėl atšokusių kamuolių pagelbėtų bet kuriai komandai. Puolėjas žaidė net 8-iose komandose per 10 metų karjerą NBA lygoje.
Karjeros vidurkiai: 21.3 min, 7.3 tšk, 4.5 atk. kam.
Galimos karjeros stotelės: -

SG/SF Tracy McGrady 33m.
McGrady jau nebėra toks grėsmingas aikštelėje, tačiau septynis kart "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis vis dar leidžia tikėti, jog patirta trauma, po kurios T.McGrady žaidimo kreivė ėmė ristis žemyn, buvo tik laikina žaidėjo duobė.
Karjeros vidurkiai
:
 32.7 min, 19.6 tšk, 5.6 atk. kam, 4.4 rez. perdavimo.
Galimos karjeros stotelės: "Bulls".

PG Derek Fisher 38m.
Kad ir kuri komanda pasirinks 38-erių metų įžaidėją - tikrai neapsiriks. Nors žaidėjo amžius ir gasdinantis, tačiau milžiniška patirtis lemiamose rungtynių akimirkose - neikanojama.
Karjeros vidurkiai
:
 26.2 min, 8.6 tšk, 3.1 rez. perdavimo.
Galimos karjeros stotelės: "Mavericks", "Cavalies", "Bulls". 

PG Gilbert Arenas 30m.
Dar viena prigesusi lygos žvaigždė. Paskutinį sezoną Agent Zero buvo Zero(nulis) ir aikštelėje. Nežinia ar tai dėl nepalankios komandos, ar dėl prastos sportinės formos. Nepaisant to Arenas yra geidžiamiausių šios vasaros laisvųjų agentų sąraše.
Karjeros vidurkiai: 35 min, 20.7 tšk, 5.3 rez. perdavimo.
Galimos karjeros stotelės: -

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos