Galingą dvigubą dublį surinkęs Valančiūnas padėjo sutriuškinti „Lakers“ © „Reuters“ nuotr.

Memfio ekipa, namuose susitiko su šio sezono lyderiais, Los Andželo „Lakers“ (45-13) krepšininkais.

Jono Valančiūno atstovaujama „Grizzlies“ (29-31) 105:88 (29:25, 29:21, 28:20, 19:22) sutriuškino LeBrono Jameso vedamą „Lakers“ ekipą ir nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Lietuvis užfiksavo žvėrišką dvigubą dublį ir per 31 žaidimo minutę pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 20 kamuolių.

Valančiūnas per paskutinius du susitikimus atkovojo net 45 kamuolius ir pasiekė dar vieną NBA rekordą, nustumdamas Zachą Randolphą, kuris 2009 metais, per du susitikimus buvo atkovojęs 42 kamuolius.

Los Andželo ekipoje labiausiai išsiskyrė tradiciškai LeBronas Jamesas, kuris per 34 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (2/8 trit., 6/10 dvit., 1/2 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

Lakers“ ekipai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po septynerių pergalių iš eilės serijos.

Grizzlies“ į pergalę vedė Ja Morantas, kuris pelnė 27 taškus ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Grizzlies“: Ja Morantas 27 , Dillonas Brooksas 24, Jonas Valančiūnas 22 , Kyle’as Andersonas 8, Tyusas Jonesas 7.

Lakers“: LeBronas Jamesas 19 , Anthony Davisas 15 , Kentaviousas Caldwellas-Pope’as 11, Kyle’as Kuzma 10Dwightas Howardas 6.