G. Žiemelio klubo viražai: planai keltis į Londoną ir galimas keistas pavadinimas © Pauliaus Žukausko nuotr.

Su trenksmu Lietuvos krepšinyje žadantis debiutuoti Gedimino Žiemelio klubas ilgai mūsų šalyje užsibūti neketina.

Kaip praneša žurnalistas Andrius Tapinas, Vilniaus ekipa „Avia Solutions Group“ arenoje gali žaisti tik kelis metus, o vėliau pakelti sparnus į Londoną.

„Atrodo, kad Žiemelis yra nusiteikęs išdurti Lietuvos krepšinio bendruomenę ir Vilniaus krepšinio gerbėjus.

Šiuo metu potencialiems investuotojams platinamas „strictly confidential“ klubo vystymo projektas, kuriame aiškiai matosi, kad Vilnius yra tik startinė platforma, o po to bus numestas ir pagrindinės klubo namų rungtynės perkeltos į Londoną.

Naujasis klubas taip pat planuoja glaudžiai bendradarbiauti su keliomis šalimis, tame tarpe ir Baltarusija ir kviesti jos žaidėjus, nes „turi priėjimą prie didžiausių šios šalies verslų“. Batka pritaria.

Nežinau, kokio naivumo krepšinio gerbėjus tikisi pritraukti į šitą klubą Žiemelis, bet akivaizdu, kad padėję įsukti klubą ir „užpildę“ 15 000 vietų „Avia Solutions Group“ areną, 2026 metais jie jau taps mažiau reikalingi Žiemeliui, o 2029 metais iš viso bus išmesti iš barščių“, – rašė A. Tapinas.

Tuo tarpu „Verslo žinios“ informuoja, kad Vilniaus ekipa pateikė Valstybiniam patentų biurui prašymą registruoti „BC Lietuvos rytas“ pavadinimą. Šis vardas galėtų tapti vienu iš variantų naujajai sostinės komandai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Filaa

  Iš kur tokių ***ų, kaip tapkinas atsiranda? 🤔

  • 0
 • Filaa

  Iš kur tokių ***ų, kaip tapkinas atsiranda? 🤔

  • 0
 • Filaa

  Iš kur tokių ***ų, kaip tapkinas atsiranda? 🤔

  • 0