G. Petrauskas: „Nusileidome varžovams įžūlumu“

G. Petrauskas: „Nusileidome varžovams įžūlumu“ 0 0 2020-09-19 20:29 © stopkadras

Pirmąsias rungtynes šio sezono „Betsafe-LKL“ sužaidė Pasvalio „Pieno žvaigždės ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, o pergalę šįkart šventė pastaroji ekipa.

„Nevėžis-Optibet“ įveikė varžovus 82:72 (20:11, 24:18, 13:17, 25:26) ir iškovojo pergalę Pasvalyje po labai ilgos pertraukos – šešerių metų.

„Pieno žvaigždes“ treniruojantis Gediminas Petrauskas po rungtynių turėjo pastabų komandai ypač dėl pataikymo. Dvitaškius pasvališkiai metė 47 proc. taiklumu, tritaškius – 24 proc., baudas – 70 proc.

„Mums kaip komandai rungtynės nesusiklostė, kaip norėjome. Kėdainių komanda laimėjo pelnytai. Turėjome būti taiklesni – norint laimėti, negalima mesti tokiu procentu. Taip pat nusileidome varžovams įžūlumu.

Domantas šaunuolis, žinau jo galimybes, žaidė labai laisvai, tuo tarpu mes įklimpome“, – varžovų lyderį gyrė jį gerai iš jaunimo rinktinės pažįstantis strategas.

Tuo tarpu Kėdainių ekipos vyr. treneris M. Kiltinavičius pripažino, kad komandos atsidavimas davė vaisių.

„Mūsų vienybė jautėsi visų rungtynių metu. Tas kovojimas vienas už kitą... Tai labai gerai iliustravo paskutinė situacija, kai Kazakauskas išplėšė kamuolį iš Mirkovičiaus aikštės viduryje. Šįkart tikrai gerai gynėmės, ypač kaip išvykoje, atsižvelgiant ir į varžovų pigius taškus pabaigoje.

Domantas per daug manęs nenustebino – ne pirmose rungtynėse jis toks. Jis dėjo dar žingsnį į priekį. Man patiko jo užtikrintumas, bebaimiškumas – labai džiaugiuosi už jį, kad jis atranda, koks yra kaip krepšininkas“, – kalbėjo M. Kiltinavičius.

0 0

Komentarai (0)

Kitos naujienos