„Šiaulių“ (5/16) ekipa turėjo progą papildyti pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“, kadangi į svečius Panevėžio „Lietkabelis“ (15/6) atvyko be trijų svarbių žaidėjų.

Vis tik Nenado Čanako auklėtiniai dramoje 86:84 (23:29, 28:17, 16:16, 19:22) palaužė šiauliečius, kuriems tai penktoji nesėkmė iš eilės. „Lietkabeliui“ tai – ketvirtoji pergalė paeiliui.

„Lietkabeliui“ šįkart padėti negalėjo Margiris Normantas, Džordže Gagičius ir Vytenis Lipkevičius.

„Šiaulių“ ekipa rungtynes pradėjo pozityviai ir antrajame kėlinyje šovė į priekį – 31:23. Tiesa, „Lietkabelis“ tolimais metimais rezultatą persvėrė (33:31) ir atremdavo visus sekusius šeimininkų bandymus tolti.

Priekyje laikytis pavyko ir po pertraukos (61:56), tiesa, intriga niekur nedingo – „Šiauliai“ turėjo realius šansus kovoti dėl pergalės. Likus 6 minutėms Justas Furmanavičius lygino rezultatą (71:71), o Elvaras Fridrikssonas su Arminu Urbučiu didino šiauliečių persvarą – 75:71. Greitai Gabrielius Maldūnas ir Kyle’as Vinalesas lygino rezultatą, o pastarasis pataikė ir svarbų tolimą metimą – 80:75.

Tiesa, Mindaugas Lukauskis atsakė tuo pačiu, Martynas Varnas sėkmingai baigė dvi atakas, tad likus minutei vėl tvyrojo lygybė – 82:82. Kol K.Vinalesas prametė vieną iš dviejų baudų, Kasparas Bėrzinis atsakė dviem taškais (84:83), tačiau po minutės pertraukėlės gyvybiškai svarbų tolimą metimą šovė Gytis Masiulis. „Šiauliai“ turėjo 10 sekundžių gelbėtis (84:86), o E.Fridrikssono bandymas tikslo nesiekė.

Kasparui Bėrziniui tai naudingiausias sezono mačas – jis pelnė 22 taškus, atakavo beveik idealiai (5/6 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, surinko 26 naudingumo balus.

Arminas Urbutis surinko pirmą sezono dvigubą dublį (17 tšk., 11 atk. kam., 25 n.b.). Jam tai taip pat efektyviausias sezono mačas.

„Lietkabelis“: Kyle’as Vinalesas 20 (7 rez. perd.), Paulius Valinskas 17, Erikas Venskus 13, Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Troy’us Barniesas (3/4 trit., 6 atk. kam.) – po 9, Gytis Masiulis 8 (0/4 dvit.).

„Šiauliai“: Kasparas Bėrzinis 22 (5/6 dvit., 4/4 trit., 5 atk. kam.), Arminas Urbutis 17 (11 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 9 (8 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 8.