F.Saunders pralaimėjo kovą prieš vėžį
Dar rugsėjo mėnesio pradžioje "Timberwolves" paskelbė, jog vyriausiasis ekipos treneris neribotam laikui palieka klubą.

Po beveik dvejų mėnesių kovos su vėžiu, būdamas 60-ies, strategas mirė.Minnesota "Timberwolves" ekipoje be vyriausiojo trenerio F.Saunders taip pat ėjo ir krepšinio operacijų prezidento pareigas.

Vasarą Saunders'ui buvo diagnozuota Hodžkino limfoma (ang. Hodgkin's lymphoma), kuri yra viena iš vėžio rūšių. Treneris buvo paguldytas į ligoninę, kurioje jam atlikti išsamūs tyrimai. Gerbiant F.Saunders šeimos privatumą, komandos direktorius Rob Moor spaudos konferencijoje apie trenerio sveikatos būklę nekalbėjo. Neoficialiais duomenimis 60-ies metų specialistas po chemoterapijos patyrė komplikacijas.

"Mūsų prioritetas yra būti tikriems, jog Flip atgaus jėgas ir bus šimtu procentu sveikas prieš tai, kai grįš dirbti. Todėl tam nėra jokio laiko limito - tai gali trukti mėnesius..." - spaudos konferencijoje kalbėjo R.Moor.

Neribotam laikui vyriausiojo trenerio pareigas perima F.Saunders asistentas - Sam Mitchell. Tuo tarpu generalinis vadybininkas Milt Newton perims dalį atsakomybių, kurios priklauso Saunders kaip krepšinio operacijų prezidentui.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos