„Fenerbahče“  tik po atkaklios kovos šventė pergalę Valencijoje © Fenerbahçe Beko nuotr.

Du  eilės pralaimėjimai nesutrikdė Stambulo „Fenerbahče“ (12-14) krepšininkųkurie išvykoje pasiekė sunkią, bet svarbią pergalę siekiant patekti į kitą Eurolygos etapą.

Željko Obradovičiaus treniruojama ekipa 93:86 (21:14, 26:27, 18:19, 28:26) nugalėjo Valencijos „Valencia“ (12-14) krepšininkus.

Valencijos ekipa patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Abi komandos visus kėlinius rungtyniavo taškas į tašką, tačiau rungtynių pabaiga sėkmingesnė buvo svečiams, kurie pasiekė jau 12-tą pergalę senojo žemyno pirmenybėse.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Derrickas Williamsas, kuris per 24 minutes pelnė 22 taškus (4/6 trit., 4/4 dvit., 2/2 baud.).

Pralaimėjusiųjų ekipoje sunkiai sustabdmas buvo Vanja Marinkovičius, kuris per beveik 27 minutes pelnė 22 taškus (5/7 trit., 3/4 dvit., 1/2 baud.).

Fenerbahče“: Derrickas Williamsas 22, Luigi Datome 13, Kostas Sloukas 13, Nando De Colo 10, Ali Muhammedas 9, Jamesas Nunnally 9.

Valencia“: Vanja Marinkovičius 22, Bojanas Dubljevičius 15, Joanas Sastre 11, Mike‘as Tobey 9.