„Fenerbahče“ Eurolygoje atsirevančavo „Zenit“ komandai © Fenerbahçe Beko nuotr.

Trečią pergalę iš eilės pasiekę Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 73:69 (19:15, 22:17, 13:18, 19:18) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą.

Stambulo ekipa atsirevančavo Rusijos klubui už pralaimėjimą namuose. Ši pergalė „Fenerbahče“ jau 6 iš paskutinių 7 rungtynių stipriausioje senojo žemyno lygoje.

Buvęs žalgirietis Leo Westermannas per 26 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (3/5 trit., 2/3 dvit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviai žaidė ir į pergalę kartu su Leo vedė Janas Vesely, kuris per 26 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius bei blokavo 2 metimus.

Po sunkaus sezono starto „Fenerbahče“ Eurolygos turnyrinėje lentelėje pakilo į aštuntąją vietą.

„Fenerbahče“: Leo Westermannas 13, Kostas Sloukas 12, Janas Vesely 11, Luigi Datome 11, Derrickas Williamsas 9

„Zenit“: Gustavo Ayonas 16, Austinas Hollinsas 16, Willas Thomasas 131 Timas Abromaitis 10.