„Fast Brake“: Darjušas greitesnis lenktynių trasoje, o Kšištofas mieste © SKL nuotr.

„Šiandieniniai mūsų automobiliai yra labai komfortiški ir dar galvojame, kad ir greiti. Bet šiandien turėsim galimybę įsitikinti“, – kalbėjo vienodais visureigiais į „Nemuno žiedo“ trasą atvykę Darjušas ir Kšištofas Lavrinočiai. „Kadangi aikštelėje negaliu brolio nugalėt, tai pabandysiu jį čia nugalėt.“

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) laidoje „Fast Brake“ broliams dvyniams buvo daug progų pasivaržyti. Iš pradžių buvo matuota, kuris greičiau pasiekė 100 kilometrų per valandą greitį. Tada broliai lenktyniavo tarpusavyje drag rungtyje. Galiausiai, nugalėtojas stojo į drag lenktynes su profesionaliu lenktynininku.

Broliai taip pat varžėsi mini slalomo rungtyje bei išsiaiškino, kuris greičiau nuo legendinės Kauno sporto halės nuvažiuos į Santakoje esančius „Lietuvos krepšinio namus“.

„Palaukit dar, tai čia tiktai pirma sankryža“, – paklaustas, kaip jaučiasi važiuodamas antras, atsakė Darjušas.

„Čia pirma sankryža ir paskutinė, jums jau viskas“, – nukirto savo pranašumu neabejojęs Kšištofas.

Kuris iš dvynių geresnis vairuotojas? Apskritai, ar pavyko pagerinti anksčiau Valdemaro Chomičiaus užfiksuotus laidos „Fast Brake“ rekordus? Kaip sekėsi išlaikyti vairuotojo teises ir koks buvo pirmasis brolių automobilis?

Visa tai ir dar daugiau pamatysite antroje „Fast Brake“ laidoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...