E.Žukauskas pratęsė sutartį su Permės „Parma“

E.Žukauskas pratęsė sutartį su Permės „Parma“ 0 0 2020-05-31 10:26 © fiba.com nuotr.

Du sezonus sėkmingai VTB lygoje rungtyniaujantis Eigirdas Žukauskas dar dvejiems sezonams pratęsė sutartį su Permės „Parma“ klubu iš Rusijos.

Praėjusį sezoną atletas VTB rinko po 10,3 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas su 11,6 naudingumo balo buvo trečias pagal naudingumą komandoje ir padėjo „Parmai“ patekti į atkrentamąsias varžybas. 2018-2019 sezone radviliškietis buvo rezultatyviausias „Parmos“ krepšininkas.

„Klubas pradėjo kalbinti dėl ateities iš karto po sezono nutraukimo ir tai negali nedžiuginti. Turėjome profesionalų trenerių štabą ir darnų krepšininkų kolektyvą, su kuriuo šį sezoną galėjome siekti pačių aukščiausių tikslų.

Labai norėjau sugrįžti į Permę kitą sezoną ir užbaigti pradėtus darbus, o jei klubui pavyks debiutuoti Čempionų lygoje - ir pradėti naujus. Turime pačius geriausius krepšinio fanus visoje lygoje, todėl nekantrauju vėl juos džiuginti pergalėmis“, – mintimis dalinosi Eigirdas Žukauskas.

Pasak krepšininką atstovaujančios agentūros „East Players” vadovo, Permės klubas rodė labai didelį norą išlaikyti Eigirdą savo gretose.

„Džiaugiamės, kad nepaisant neramių laikų, klubas parodė deramą pagarbą Eigirdui ir pasiūlė naują sutartį dar geresnėmis sąlygomis. VTB lyga visada buvo vienos pajėgiausių krepšinio pirmenybių Europoje, kuriose varžytis siekia tik aukščiausio lygio krepšininkai. Tai didelis mūsų kliento įvertinimas“, – teigė „East Players” atstovas.

0 0

Komentarai (0)