„Ežerūno“ planuose – eksperimentas su 211 cm ūgio krepšininku © FIBA.com nuotr.

Molėtų „Ežerūnas“ 2019-2020 metų VIKINGLOTTO – NKL sezoną pasitinka su iššūkiais.

Pirmasis iššūkis teko Mariui Pociukoniui. Jis dar praėjusį sezoną šioje komandoje užėmė dvigubas pareigas – rungtyniavo ir dirbo trenerio asistentu. Po sezono 37-erių gynėjas baigė krepšininko karjerą ir perėmė vyriausiojo trenerio postą, nors planas buvo visai kitoks.

„Aš planavau būti „Ežerūno“ asistentu. Žaisti jau nebeplanavau, kiek čia galima. Jau kūnas sako, kad užtenka.

Aš klube užėmiau ir kitas pareigas, prisidėjau prie komandos formavimo darbų. Taip gavosi, kad mes buvome sutarę su vienu treneriu, bet likus mažai laiko iki pasiruošimo sezonui starto taip išėjo, kad man teko perimti vyriausiojo trenerio darbą.

Kitas treneris dėl asmeninių priežasčių atsisakė pasiūlymo ir per tą laiką nesugebėjome surasti kito varianto. Vadovybė pasitikėjo manimi ir leido startuoti“, – svetainei „nklyga.lt“ pasakojo M. Pociukonis.

Kitas „Ežerūno“ iššūkis – visiškai pasikeitusi komandos sudėtis, kurioje iš praėjusio sezono liko trys krepšininkai: Tauras Ulevičius, Justas Šukelis ir Ignas Lukošius.

„Beveik visiškai nauja komanda. Daug naujų ir VIKINGLOTTO – NKL lygio nepatyrusių krepšininkų. Bandome įvairius variantus, tikimės iki starto būti pilnai užpildę pagrindines pozicijas.

Visiems dar reikia įeiti į ritmą, pagauti formą. Dabar pagrindinis mūsų uždavinys yra atrasti ryšius. Forma nėra geriausia ir individualiai, ir komandiškai. Kiek žinau, dauguma sportavo, mes kartu irgi kartu sportavome keturias savaites“, – sakė „Ežerūno“ treneris.

Molėtų komanda pasikvietė tokius VIKINGLOTTO – NKL jau žinomus krepšininkus kaip Mantą Šerkšną, Roką Gadiliauską ir Tadą Vaičiūną.

„M. Šerkšnas ir I. Lukošius bus lyderiai. Yra ir ambicingo jaunimo, keliančio sau aukštus tikslus. Gali būti, kad vienas kitas visus nustebins. O tie du krepšininkai yra žinomi ir iš jų lauksime didelio indėlio“, – pažymėjo treneris.

„Ežerūnas“ draugiškose rungtynėse įveikė Ukmergės ir Kauno „Žalgirio-2“ ekipas, tačiau nusileido „Jonavos“, Vilniaus „Perlo“ ir Rusijos antrosios lygos ekipai.

Kontrolinių rungtynių cikle „Ežerūnas“ išbandė naują eksperimentą – 211 cm ūgio Roką Gadiliauską komanda naudojo sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje. Tą pačią taktiką Molėtų klubas naudos ir sezono metu.

„Mūsų vidurio puolėjai yra skirtingi. Ignas Lukošius labiau mėgsta žaisti greitesnį krepšinį, greitai žaisti du prieš du ir leistis po krepšiu. Jis gynyboje geba gerai sužaisti po krepšiu, padėti mažiukams.

O R. Gadiliauską mes bandysime ir ketvirtoje, ir penktoje pozicijoje. Žiūrėsime, kaip jam seksis atsiskleisti ir ten, ir ten. Nėra daug tokio ūgio sunkiųjų krašto puolėjų, bet bandysime padaryti tokį įdomų variantą. Matysime, ar pasiteisins, bet žaisdamas abiejose pozicijose komandoje įneš universalumo“, – teigė treneris.

„Ežerūnas“ sezoną pradės spalio 3-ąją, ketvirtadienį, kai svečiuose kausis su Joniškio „Delikatesu“. Sekmadienį ekipa namie priims Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ klubą.

Nacionalinė krepšinio lyga

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...