„Chimki“ po atkaklios kovos palaužė „Maccabi“ © TASS nuotr.

Pergalingai pasirodymą naujajame Eurolygos sezone surengė Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“.

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidusi Rusijos ekipa 89:83 (24:21, 24:19, 27:21, 14:22) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ pasipriešinimą.

Kurtinaičio auklėtiniai pirmavo ilgą rungtynių laiką. Į pertrauką „Chimki“ nužygiavo turėdamas 8 taškų pranašumą, kai per abu kėlinius surinko po 24 taškus.

Trečiajame kėlinyje „Chimki“ dar paaštrino savo žaidimą puolime.

Paskutiniajame ketvirtyje „Maccabi“ spurtavo ir stipriai sumažino atsilikimą nuo varžovų, tačiau šeimininkai per likusias minutes nesutrupėjo ir pasiekė pergalę.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Aleksejus Švedas, surinkęs 22 taškus, tiesa, rusas iš dešimties tritaškių pataikė viso labo du.

„Maccabi“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Tarikas Blackas – jis surinko 17 taškų ir atkovojo tris kamuolius. Buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas per 19 minučių į savo sąskaitą įsirašė 7 taškus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 tšk., Anthony Gilas 18, Janis Timma 17, Jonas Jerebko 14.

„Maccabi“: Tarikas Blackas 17, Omri Casspi 13, Othello Hunteris 11, Elijahas Bryantas 10.