Eurolygos klasika tapusiose rungtynėse pergalę šventė „Real“ © realmadrid.com nuotr.

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė viena iš lyderių Madrido „Real“ (20/6) ekipa.

Pablo Laso auklėtiniai namuose 96:78 (27:16, 21:25, 25:24, 23:13) nepasigailėjo Atėnų „Panathinaikos“ (14/13) krepšininkų.

Madrido ekipai penktąją iš eilės pergalę pasiekti padėjo po traumos sugrįžęs Felipe Reyesas, kuris aikštėje praleido 7 su puse minutės ir pridėjo keturis taškus.

Real“ gretose dėl traumų vis dar nerungtyniauja komandos lyderiai Anthony RandolphasSergio Llullas ir Jeffas Tayloras.

Real“ krepšininkai jau pirmajame ketvirtyje susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau „Panathinaikos“ iki ketvirto kėlinio neleido Madrido žaidėjams atitolti ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, žaliai balti atsilikinėjo vos 6 taškais, vis tik įjungę aukštesnę pavarą Real surengė spurtą ir užtvirtino pergalę senojo žemyno pirmenybėse.

Nugalėtojus į pergalę vedė dvigubą dublį surinkęs Walteris Tavaresas, kuris per 29 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (5/5 dvit., 5/8 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Pralaimėjusiųjų ekipoje tradiciškai labiausiai išsiskyrė Nickas Calathesas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 13 taškų (3/4 trit., 1/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Real“: Walteris Tavaresas 15, Facundo Campazzo 14, Gabrielis Deckas 13, Jaycee Carrollas 12, Rudy Fernandezas 11, Trey'us Thompkinsas 11, Nicolas Laprovittola 10.

Nickas Calathesas 13, Ioannis Papapetrou 11, Deshaunas Thomasas 11, Jimmeras Fredette 11