Eurolygos ketvirtfinalio seriją kauniečiai pradėjo pralaimėjimu © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjimu pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją su „FC Barcelona“. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmosiose serijos rungtynėse išvykoje rezultatu 69:91 (13:25, 18:23, 22:18, 16:25) nusileido Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai komandai.

Dvitaškį iš po krepšio įmetė Kevarriusas Hayesas, du baudų metimus realizavo Isaiah Tayloras, bet varžovų pradžia buvo geresnė – 4:11. Per likusią kėlinio dalį keturis taškus surinko Tomas Dimša, du taškus pridėjo Laurynas Birutis, o Achille Polonara įmetė dvitaškį su varžovo pražanga – 13:25.

Keturis taškus iš eilės surinko Ignas Brazdeikis, komandos draugo metimą pataisė A.Polonara, bet skirtumas augo – 19:35. Dovydas Giedraitis pataikė du vidutinio nuotolio metimus, A.Polonara smeigė tritaškį, o K.Hayesas kėlinį užbaigė penkiais taškais iš eilės – 31:48.

Po pertraukos dvitaškius sumetė Edgaras Ulanovas ir D.Giedraitis, o I.Brazdeikis pasižymėjo keturiais taškais – 39:54. L.Lekavičius smeigė tritaškį ir sumetė du baudų metimus, reidą po krepšiu taškais užbaigė I.Brazdeikis, L.Birutis surinko keturis taškus, o kėlinio pabaigoje dvitaškį iš po krepšio įmetė Arnas Butkevičius – 53:66.

E.Ulanovas įmetė dvitaškį, R.Šmitas realizavo du baudų metimus, o skirtumas dar labiau augo – 57:81. Keturiais taškais pasižymėjo I.Brazdeikis, po du taškus pridėjo K.Hayesas ir T.Dimša, D.Giedraitis dvikovą užbaigė keturiais taškais iš eilės, bet žalgiriečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 69:91.

„Žalgiris“: I.Brazdeikis 14, D.Giedraitis 10, K.Hayesas 9, A.Polonara 8 (2 per. kam.), L.Birutis 7, T.Dimša 6, L.Lekavičius 5, E.Ulanovas 4, I.Tayloras 2, R.Šmitas 2, A.Butkevičius 2 (2 per. kam.), K.Lukošiūnas 0.

„FC Barcelona“: S.Sanli 17, N.Mirotičius 15, R.Jokubaitis 12.