Eurolygos finalas: „Olympiacos“ – „Real“ (tiesiogiai) © IMAGO/ANE Edition

Eurolygos sezonas priėjo prie lemiamos ir labiausiai intriguojančios stadijos – finalo. Jame šį sezoną susikaus Pirėjo „Olympiacos“ ir  Madrido „Real“.

Pusfinalio Rezultatai

„Monaco“ pusfinalyje prieš „Olympiacos“ žaidė įspūdingai ir buvo susikrovusi dviženklę persvarą, bet tuomet trečiajame kėlinyje juos ištiko visiškas krachas.

12 taškų persvarą po dviejų kėlinių turėję monegaskai pralaimėjo trečiąjį kėlinį net 25 taškų skirtumu (2:27) ir susikrovė 13 taškų deficitą. Toks kėlinio rezultato skirtumas buvo istoriškai didelis Eurolygos finalo ketverto istorijoje.

Ketvirtajame kėlinyje „Olympiacos“ sugebėjo išlaikyti susikurtą pranašumą bei šventė pergalę bei patekimą į finalą (76:72).

„Oly“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Saša Vezenkovas pelnęs 19 taškų.

„Monaco“ gretose išsiskyrė Mike‘as Jamesas pelnęs 17 taškų.

Tuo tarpu, be dallies krepšininkų rungtyniavęs „Real“ klubas pateikė tam tikrą netikėtumą palauždami „Barcą“.

Užtikrintai rungtynes pradėję ir devynis tritaškius pirmoje rungtynių pusėje pataikę katalonai iki pertraukos pirmavo 6 taškais.

Tiesa, antroje rungtynių dalyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių taikiklis išsimušo, o to geriausias atspindys buvo komandos lyderio Nikola Mirotičiaus žaidimas, kuris pelnė vos 3 taškus.

Tuo tarpu, „Real“ gretose čempionišką klasę pradėjo rodyti veteranai bei Walterio Tavareso dominavimas, kuris leido susikrauti dviženklę persvarą Madrido ekipai, kurios jie nebeišvaistė.

12 taškų skirtumu (78:66) triumfavęs „Real“ vertėsi be G. Yabuseles, G. Decko, V. Poirier ir P. Cornelie.

Tarpusavio rezultatai

Šį sezoną Graikijos klubas abu kartus įveikė „Real“ ekipą (89:87 ir 73:60).

Per visą istoriją klubai yra susitikę 36 kartus. „Real“ laimėjo 19 kartų, o „Oly“ triumfavo 17 sykių.

„Olympiacos“ – „Real“ rungtynių transliacija

Rungtynes tarp „Olympiacos“ ir „Real“ galėsite stebėti LRT arba TV3 Sport kanalu. Rungtynės taip pat bus transliuojamos LRT.lt bei GO3 platformoje. Rungtynių pradžia – 20 val.