Eurolygoje – trečiasis „Real“ pralaimėjimas iš eilės © „Imago sport“ nuotr.

Po pralaimėjimo Eurolygos ketvirtajojo turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ (3/2) atsitiesė įveikdamas pirmenybių bronzininkus. Vokietijos klubas namuose 95:86 (22:20, 19:18, 26:19, 28:29) palaužė Madrido „Real“ (2/3) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje aikštelėje vyko atkakli kova taškas į tašką, o sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidęs „Bayern“ klubas išsaugojo 2 taškų pranašumą – 22:20.

Antrojo kėlinio pradžioje 6:0 spurtavę šeimininkai pratęsė sėkmingą žaidimą ir skirtumą tarp komandų padidino iki 8 taškų – 28:20.

Netrukus „Real“ klubas atsitiesė – likus 2 minutėms iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos dvitaškį su varžovo pražanga pelnęs Usmanas Garuba persvėrė rezultatą – 38:37. Tačiau likusį antrojo kėlinio laiką vėl sėkingiau sužaidęs „Bayern“ sugebėjo susigrąžinti 3 taškų atsargą – 41:38.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę Berlyno ekipos krepšininkai įjungė dar aukštesnę pavarą ir likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos po Leono Radosevičiaus dvitaškio susikrovė dviženklį pranašumą – 67:57.

Lemiamame ketvirtyje visada vienu žingsniu priekyje buvę šeimininkai neleido „Real“ krepšininkams priartėti per arti ir galiausiai šventė trečiąją pergalę Eurolygoje – 95:86.

„Bayern“: Gregory Monroe 18 tšk., Danilo Barthelis (5 atk. kam.) 17 tšk., Petteri Koponenas 15 tšk., Leonas Radosevičius (5 atk. kam.) ir Maodo Lo (7 rez. perd.) po 10 tšk.

„Real“: Anthony Randolphas (10 atk. kam.) 17 tšk., Facundo Campazzo (6 rez. perd.) 16 tšk., Usmanas Garuba 12 tšk., Jordanas Mickey (6 atk. kam.) 10 tšk.