Eurolygoje – įspūdingas „Crvena zvezda“ sugrįžimas, „Olympiakos“ pergalė ir „Barcos“ nesėkmė © „KK Crvena zvezda“ nuotr.

Penktadienį vakare Eurolygoje buvo sužaistos paskutinės ketverios 18-ojo rato rungtynės.

Įspūdingą pergalę išvykoje pasiekė Belgrado „Crvena zvezda“, kuri panaikino 21 taško deficitą ir po fantastiško trečiojo kėlinio džiaugėsi pergale prieš Vilerbano ASVEL – 83:80 (13:30, 17:19, 34:16, 19:15).

Serbams katastrofiškai susiklostė pirmasis kėlinys, per kurį varžovams leido įmesti net 30 taškų. Antrasis kėlinys buvo geresnis, tačiau ir jį laimėjo ASVEL, į pertrauką nužygiavęs su 19 taškų persvara.

Įspūdingai susiklostė trečiasis kėlinys, per kurį „Crvena zvezda“ pelnė 34 taškus, praleido tik 16 ir taip grįžo į kovą dėl pergalės.

Belgrado ekipą į priekį vedė Vladimiras Štimacas, per 30 minučių pelnęs 21 tašką bei pataikęs visus savo metimus iš vidutinės distancijos.

Intriguojanti akistata įvyko Katalonijos sostinėje, kur vietos „Barcelona“ priėmė Stambulo „Anadolu Efes“.

Ilgą laiką atsilikinėjusi „Barca“ trečiajame kėlinyje persvėrė rezultatą, tačiau svečiai iš Turkijos nesutrupėjo ir vis tiek perlaužė rungtynes savo naudai – 86:82 (24:19, 21:23, 21:16, 20:24).

Be Vasilije Micičiaus žaidę Eurolygos vicečempionai buvo tempiami Shane'o Larkino, kuris surinko 26 taškus, atkovojo 5 ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Brandonas Daviesas su 20 taškų buvo rezultatyviausias katalonų gretose.

Sunkią pergalę po rezultatyvios kovos iškovojo Kęstučio Kemzūros treniruojamas Pirėjo „Olympiakos“.

Graikai išvykoje pristabdė pergalingą „Valencia“ komandos žygį. „Oly“ 93:91 (16:16, 23:20, 31:27, 23:28) džiaugėsi pergale galimai paskutinėse K. Kemzūros rungtynėse.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Georgios Printezis – 18 taškų. Šeimininkų stovykloje 23 taškus pelnė Fernando San Emeterio.

Netikėtų problemų Miunchene sulaukė Maskvos CSKA. Puikiai rungtynes pradėję Eurolygos čempionai iššvaistė 20 taškų pranašumą, tačiau pergalės iš savo rankų nepaleido.

Dimitrio Idoudžio auklėtiniai 84:77 (18:10, 23:15, 18:27, 25:25) pranoko duobėje esantį „Bayern“ klubą.

CSKA į pergalę vedė 27 taškus surinkęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Mike'as Jamesas.