Eurolygoje – dar viena dramatiška ASVEL pergalė per pratęsimą © AFP nuotr.

Fantastišką pergalę Eurolygoje pasiekė Vilerbano ASVEL (5/3) klubas, kuris išvykoje paskutinėmis pratęsimo akimirkomis 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/6) krepšininkus.

Prancūzijos klubui tai buvo jau penktoji pergalė Eurolygoje, tačiau tik pirmoji pasiekta varžovų arenoje.

Beveik visų rungtynių metu atsilikinėjusi ASVEL ekipa iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 15 sekundžių dar turėjo dviejų taškų deficitą, bet varžovo pražangą išprovokavęs ir šaltakraujiškai abu baudų metimus realizavęs Jeanas Charlesas išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą – 65:65.

Per papildomą laiką iniciatyvą iniciatyvą savo rankose laikę svečiai likus 49 sekundėms, kai „Crvena Zvezda“ komandai Dejanas Davidovacas pelnė dvitaškį, vėl sugrįžo prie minimalaus atsilikimo, tačiau netrukus Tonye Jekiri pridėjo dvitaškį ir persvėrė rezultatą – 73:72.

Likus 3 sekundėms ASVEL gelbėtojas dar stojo prie baudų metimo linijos ir vieną iš dviejų metimų realizavęs įtvirtino penktąją pergale – 74:72.

ASVEL herojus T.Jekiri užfiksavo galingą dvigubą dublį – pelnė 18 taškų (8/10 dvitaškiai, 2/5 baudos) ir pridėjo 19 atkovotų kamuolių. Prancūzijos klube rezultatyviau už T.Jekiri rungtyniavo tik 20 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 7/9 baudos) surinkęs Livio Jeanas Charlesas.

„Crvena Zvezda“ ekipoje išsiskyrė buvęs tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Billy Baronas, kuris įmetė 16 taškų (2/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/4 baudos), išprovokavo 4 pražangas, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 12 efektyvumo balų.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 16 tšk., Lorenzo Brownas (5 atk. kam.) 15 tšk., Dejanas Davidovacas (7 atk. kam.) 11 tšk., Branko Lazičius 8 tšk.

ASVEL: Livio Jeanas Charlesas 20 tšk., Tonye Jekiri (19 atk. kam., 5 kld.) 18 tšk., Edwinas Jacksonas 11 tšk., Jordanas Tayloras (5 rez. perd.) ir Theo Maledonas po 5 tšk.