Eurolyga pranešė apie permainas lygos vadovybėje © AFP nuotr.

Eurolyga paskelbė, kad naujuoju lygos prezidentu tampa legendinis krepšininkas Dejanas Bodiroga, o ilgus metus sporto industrijoje dirbantis Marshallas Glickmanas užims vykdančiojo direktoriaus pareigas.

D.Bodiroga šiame poste pakeis lygos įkūrėją Jordį Bertomeu, kuris prezidento pareigas ėjo 22 metus.

„Pradedame naują Eurolygos erą. Per pastaruosius 20 lyga tobulėjo ir tapo didele jėga visame pasaulyje. Noriu padėkoti Jordi Bertomeu ir jo komandai už jų viziją ir sunkų darbą. Dabar nekantrauju prisidėti prie darbų ir Eurolygos bei Europos taurės žinomumo didinimo“, – teigė D.Bodiroga.

Legendinis krepšininkas anksčiau užėmė Serbijos krepšinio federacijos viceprezidento pareigas, taip pat dirbo FIBA.

Vykdančiuoju direktoriumi tapęs M.Glickmanas sutelks dėmesį į Eurolygos verslo klausimus. Jis sieks didinti lygos biudžetą, plėstis į naujas rinkas ir glaudžiai darbuosis su transliacijų teisių valdytoja IMG.

„Eurolyga man yra kaip šeima. Visada tikėjau, kad aukščiausio lygio Europos krepšinio turnyras turi neišsemiamą potencialą ir yra patrauklus ir naujoje skaitmeninėje realybėje. Džiaugiuosi, kad savo patirtimi galėsiu padėti lygos administracijai ir klubams įveikti šį pereinamąjį laikotarpį. Dėkoju Eurolygos įkūrėjui J.Bertomeu už jo lyderystę, draugiškumą ir pagalbą man pačiam įsisavinant geriausias Europos kultūros ir sporto tradicijas“, – sakė iš JAV kilęs M.Glickmanas, anksčiau buvęs Portlendo „Trail Balzers“ prezidentu ir dirbęs NBA ir Europos sporto struktūrose.

Buvusiam Eurolygos vadovui J.Bertomeu už ilgametį darbą ir atsidavimą dėkoja ir Kauno „Žalgirio“ klubas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos