„Ereliai“ pristatė naują ekipos trenerį

Praėjusį sezoną Mažeikių „Erelių“ ekipoje trenerio asistento pareigas užėmęs Darius Dimavičius tapo vyriausiuoju komandos strategu.

Krepšininko karjerą 2006 m. metais pabaigęs Dimavičius žaidybinę aprangą išmainė į trenerio kostiumą ir nieko nelaukęs stojo prie tuo metu Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniavusio Kauno „Atleto“ vairo.

Vėliau 52-ejų specialistas dirbo „Jonavoje“, „Prievidza“ klube Slovakijoje, Raseinių „Rasuose“, talkino Antanui Sireikai Točigio „Brex“ komandoje Japonijoje, o 2015 m. pagal Kauno „Žalgirio“ ir Pitermaricburgo „Duzi Royals“ sudarytą mainų programą stažavosi Pietų Afrikos Respublikoje.

Bene ryškiausia Dimavičiaus, kaip vyriausiojo trenerio, karjeros stotele 2018 metais tapo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniaujantis Kėdainių „Nevėžis“.

Ne vienerius metus, kaip žaidėjas, ant parketo praleidęs Dimavičius spėjo parungtyniauti ne tik Slovakijos, Liuksemburgo, Čekijos, Austrijos, Portugalijos bei Graikijos klubuose, bet ir stipriausiose Lietuvos komandose – Kauno „Žalgiryje“ ir Vilniaus „Lietuvos Ryte“.

Dar vienas svarbus įrašas Dimavičiaus karjeroje – 1992 metų Barselonos olimpinėse žaidynėse su Lietuvos rinktine iškovotas bronzos medalis.

Pasiruošimą naujajam sezonui „Ereliai“ pradės rugsėjo 7 dieną. Naujienos apie suformuotą trenerių štabą bei klubą papildysiančius žaidėjus – artimiausiu metu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos