„Ereliai“ kontrolinėse rungtynėse iškovojo užtikrintą pergalę © stopkadras

Dar vienas rungtynes pasiruošimo cikle sužaidę Mažeikių „Ereliai“ iškovojo pirmąją pergalę. Raudonai balti namuose 85:66 (27:11, 20:24, 11:15, 27:16) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo 16 taškų persvara – 27:11. Jau netrukus „Ereliai“ krito į duobę, o sėkmingai savuosius šansus išnaudoję klaipėdiečiai atsilikimą sumažino (35:47).

Į dar vieną duobę „Ereliai“ krito jau trečiajame kėlinyje, kurio metu svečiai buvo priartėję iki 3 taškų. Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai vėl rungtyniavo sėkmingiau ir įtvirtino savo pergalę.

„Ereliai“ šiose rungtynėse prametė net 17 baudos metimų – tikslą pasiekė 26 mestos baudos iš 43 (60,5 proc.). Tuo metu iš tolimos distancijos mažeikiškiai buvo kur kas tikslesni – įkrito 11 metimų iš 23 (47,8 proc.).

„Ereliai“: Augustinas Venckus 15 (4/5 trit.), Ivanas Aladka ir Kirylas Čumakovas po 14, Tomas Balčiūnas 12, Edgaras Preibys 11, Mantvydas Staniulis 8, Justas Nausėdas 6, Rokas Triaušys 4, Andrejus Ahejenka (7 atk. kam.) – 1.