Emocingame „El Clasico“ mūšyje – triuškinanti „Barcos“ pergalė © Imago Images nuotr.

Sekmadienį vakare Ispanijos krepšinio pirmenybėse susigrūmė du šalies grandai.

Visas rungtynes dominavusi „Barcelona“ (12-3) komanda 83:63 (22:5, 17:22, 23:18, 21:18) įveikė savo didžiausius priešus iš Madrido – „Real“ (12-3) krepšininkus.

Komandos po šių rungtynių turnyrinėje lentelėje turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį.

Katalonai galingai spurtavo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 17 taškų skirtumu. Svečiai iš sostinės per kėlinį sukrapštė viso labo 5 taškus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Nikola Mirotičius, pelnęs 20 taškų (5/11 dvit., 7/7 baudos) ir atkovojęs 6 kamuolius.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (7/7 baudos), Malcolmas Delaney 14, Kyle’as Kuricas ir Adamas Hanga po 10.

„Real“: Trey Thompkinsas 13 (6/9 metimai), Jaycee Carrollas 9, Walteris Tavaresas 8