Eilinis Domanto dublis ir pergalė prieš „Bulls“ © AP nuotr.

Vieno iš Indianos „Pacers“ lyderių Victoro Oladipo sugrįžimu vainikuotame mače tik po pratęsimo Indianos „Pacers“ (31/17) išplėšė pergalę namuose prieš Čikagos „Bulls“ (19/31) krepšinikus rezultatu 115:106 (25:24, 30:27, 25:29, 20:20, 15;6).

Daugiau nei metus nerungtyniavęs Victoras Oladipo į aikštę išbėgo tik antroje rungtynių pusėje bei per beveik 21 minutę pelnė 9 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Oladipo pataikė vos 1 tritaškį iš 7 metimų, tiesa vienintelis pataikytas tritaškis šaltakraujiškai išplešė „Pacers“ ekipai pratęsimą.

Lietuvis Domantas Sabonis rungtynėse surinko eilinį dvigubą dublį. Rungtynėse jis pelnė 15 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: T. J. Warrenas 25, Domantas Sabonis 15, Malcolmas Brogdonas 15, Justinas Holiday 13, Jeremy Lambas 10, Goga Bitadze 10, Victoras Oladipo 9 taškai.

„Bulls“: Chandleris Hutchisonas 21, Zachas LaVine'as 20, Thaddeusas Youngas 16, Tomašas Satoransky 11, Cristiano Felicio 11 taškų.