„Dzūkija“ patiesė Prienų ekipą © Motiejaus Baublio nuotr.

Paskutines oficialias rungtynes Alytaus „Dzūkijos“ (3/6) vyrai žaidė lapkričio 10 dieną prieš „Šilutę“, tačiau laiko veltui neleido. Dzūkai namuose 91:77 (19:27, 25:5, 17:22, 30:23) nugalėjo Prienų „CBet“ (4/8).

Alytiškiams tai antroji pergalė iš eilės „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. 9-oje vietoje esanti „Dzūkija“ pergalių skaičiumi pavijo „Neptūną“, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Prieniškių bloga atkarpa tęsiasi – tai jau penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 26 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Tai naudingiausios įžaidėjo karjeros rungtynės.

Kovą dėl kamuolių „Dzūkija“ laimėjo 43:31 bei antrais bandymais pelnė 17 taškų.

Svečiams Mindaugas Sušinskas pelnė 22 taškus.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau startavo svečiai ir įgijo 8 taškų pranašumą (19:27), tačiau „Dzūkija“ laiku susiėmė.

Šeimininkai sukurpė spurtą 17:0. Simo Jasaičio ir Giedriaus Staniulio duetas varė į neviltį Manto Šerniaus auklėtinius. „CBet“ savo pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje pelnė tik praėjus 6 minutėms, o dzūkai dešimties minučių atkarpą laimėjo 20 taškų persvara (44:32).

Po pertraukos dzūkų gretose prabilo K. Žemaitis, tačiau svečiai ėmė artėti. Panašų pranašumą laikę alytiškiai ketvirtajame kėlinyje leido „CBet“ priartėti iki 6 taškų (66:60).

Svarbiu metu užsikūręs Paolo Marinelli įrideno du tritaškius (85:69), o „Dzūkija“ atgal nebesižvalgė.

„Dzūkija“: K. Žemaitis 26 (6 atk. kam., 8/13 dvit.), S. Jasaitis 20 (5 atk. kam. 22 naud. bal.), P. Marinelli 16, G. Staniulis 14 (10 atk. kam.) taškų.

„CBet“: M. Sušinskas 22, Einaras Tubutis 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Marquisas Wrightas 12 taškų.